ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

کارگردان اکسیدان و چهار انگشت برای نمایش خانگی سریال می‌سازد

سریال قبله عالم به خانه‌ها می‌آید

۰

حامد محمدی که کارگردانی و نویسندگی فیلم‌های سینمایی اکسیدان و چهارانگشت و نویسندگی فیلم های طلا و مس و حوض نقاشی را بر عهده داشته با یک سریال به شبکه نمایش خانگی می‌آید. به گزارش روابط عمومی فیلیمو، این سریال، قبله عالم نام دارد و اولین تجربه محمدی برای حضور در شبکه نمایش خانگی است.

«قبله عالم» که در مراحل پیش تولید به سر می‌برد را حامد محمدی کارگردانی می‌کند و سرویس وی‌او‌دی فیلیمو نیز سرمایه گذاری آن را برعهده دارد.

این سریال که فیلمنامه آن بر اساس طرحی از حامد محمدی نوشته شده است به تهیه کنندگی موسسه نمایش گستران تولید خود را پشت سر خواهد گذاشت و فیلیمو نیز در سرمایه‌گذاری آن سهیم خواهد بود.

قبله عالم

بعید نیست با توجه به گزارشی که فیلیمو پیش‌تر منتشر کرد، از بین این تیم بازیگری در سریال قبله عالم خبری باشد.

«قبلهٔ عالم» با پشت سر گذاشتن مراحل پیش تولید به زودی بازیگران خود را معرفی خواهد کرد. گفتنیست هنوز زمان دقیقی از پخش این سریال در دسترس نیست و در حال حاضر صرفا از لوگوی سریال با طراحی عرفان بهکار رونمایی شده است. بهکام طراحی پوستر برای فیلم‌هایی همچون نبات، روسی و مردی بدون سایه را انجام داده است.

فیلیمو از سال گذشته تا به امروز در سریال‌های مختلفی سرمایه‌گذاری انجام داده، از جمله نهنگ آبی که پخش آن همچنان ادامه دارد.

ژانر سریال قبله عالم هم همچنان مشخص نیست اما با توجه به فعالیت حامد محمدی در سالهای اخیر و موفق شدن و بفروش بودن آثار کمدی ساخته توسط وی، به نظر می‌رسد با سریالی طنز روبرو باشیم که با توجه به نامگذاری و لوگوی آن، احتمالا با ژانر تاریخی نیز ترکیب شده است.

.کپی شد https://vgto.ir/r8

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...