ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار سایت

کارگردان اکسیدان و چهار انگشت برای نمایش خانگی سریال می‌سازد

حامد محمدی که کارگردانی و نویسندگی فیلم‌های سینمایی اکسیدان و چهارانگشت و نویسندگی فیلم های طلا و مس و حوض نقاشی را بر عهده داشته با یک سریال به شبکه نمایش خانگی می‌آید. به گزارش ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۷

حامد محمدی که کارگردانی و نویسندگی فیلم‌های سینمایی اکسیدان و چهارانگشت و نویسندگی فیلم های طلا و مس و حوض نقاشی را بر عهده داشته با یک سریال به شبکه نمایش خانگی می‌آید. به گزارش روابط عمومی فیلیمو، این سریال، قبله عالم نام دارد و اولین تجربه محمدی برای حضور در شبکه نمایش خانگی است.

«قبله عالم» که در مراحل پیش تولید به سر می‌برد را حامد محمدی کارگردانی می‌کند و سرویس وی‌او‌دی فیلیمو نیز سرمایه گذاری آن را برعهده دارد.

این سریال که فیلمنامه آن بر اساس طرحی از حامد محمدی نوشته شده است به تهیه کنندگی موسسه نمایش گستران تولید خود را پشت سر خواهد گذاشت و فیلیمو نیز در سرمایه‌گذاری آن سهیم خواهد بود.

قبله عالم
بعید نیست با توجه به گزارشی که فیلیمو پیش‌تر منتشر کرد، از بین این تیم بازیگری در سریال قبله عالم خبری باشد.

«قبلهٔ عالم» با پشت سر گذاشتن مراحل پیش تولید به زودی بازیگران خود را معرفی خواهد کرد. گفتنیست هنوز زمان دقیقی از پخش این سریال در دسترس نیست و در حال حاضر صرفا از لوگوی سریال با طراحی عرفان بهکار رونمایی شده است. بهکام طراحی پوستر برای فیلم‌هایی همچون نبات، روسی و مردی بدون سایه را انجام داده است.

فیلیمو از سال گذشته تا به امروز در سریال‌های مختلفی سرمایه‌گذاری انجام داده، از جمله نهنگ آبی که پخش آن همچنان ادامه دارد.

ژانر سریال قبله عالم هم همچنان مشخص نیست اما با توجه به فعالیت حامد محمدی در سالهای اخیر و موفق شدن و بفروش بودن آثار کمدی ساخته توسط وی، به نظر می‌رسد با سریالی طنز روبرو باشیم که با توجه به نامگذاری و لوگوی آن، احتمالا با ژانر تاریخی نیز ترکیب شده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی