جوکر و ترمیناتور به مورتال کامبت 11 خواهند آمد

حضور جوکر، اسپاون و ترمیناتور لو رفت

2

قرار بود که از شخصیت‌های Kombat Pack 1 امروز عصر به صورت رسمی رونمایی شود. هر چند پلیرهای مورتال کامبت 11 همین الآن هم دو شخصیت از این 6 شخصیت را دریافت کرده‌اند. این دو شخصیت شانگ سونگ و نایت‌ولف هستند. طبق برنامه نیز امروز عصر، چهار شخصیت دیگر مشخص می‌شدند.

خیلی از گیمرها منتظر پرده برداری امروز بودند تا بالاخره با بقیه شخصیت‌های Kombat Pack 1 آشنا و از تاریخ انتشار آن‌ها با خبر شوند. متأسفانه، یا شاید هم از جهاتی خوشبختانه، این اطلاعات قبل از زمان وعده داده شده برای رونمایی لو رفتند.

شمارش معکوسی برای این نمایش در نظر گرفته شده بود که با رسیدن به زمان مشخص شده به اتمام می‌رسید. اما تصاویر بند انگشتی این ویدیو به آسانی قابل تماشا بودند و از همین طریق بود که اطلاعات این شخصیت‌ها لو رفت. در تصاویر بند انگشتی این ویدیو نام و شمایل این شخصیت‌ها به علاوه تاریخ انتشار آن‌ها مشخص شده است.

هر چند خبر اصلی در اینجا تاریخ انتشار این شخصیت‌ها است چرا که حتی قبل از انتشار خود بازی مورتال کامبت 11 گمانه زنی‌هایی در مورد شخصیت‌های حاضر در Kombat Pack 1 شنیده می‌شد و به نوعی از قبل مشخص بود کدام شخصیت‌ها در این پک حضور دارند.

شخصیت‌های Kombat Pack 1 به همراه تاریخ انتشارشان

شخصیت‌های Kombat Pack 1 به همراه تاریخ انتشارشان

شخصیت اولی که بعد از شانگ سونگ و نایت‌ولف منتشر می‌شود، ترمیناتور T-800 با چهره آرنولد شوارتزنگر است. تاریخ انتشار آن 8 اکتبر (16 مهر) خواهد بود. سیندل بعد از او در تاریخ 26 نوامبر (5 آذر) در دسترس قرار می‌گیرد. احتمالاً محبوب‌ترین شخصیت بین تمام این شخصیت‌ها هم جوکر است که در تاریخ 28 ژانویه سال 2020 (8 بهمن) مهمان جدید مورتال کامبت 11 می‌شود. در آخر هم شخصیت اسپاون از دنیای کمیک بوک‌های ایمیج است که در تاریخ (27 اسفند) عرضه می‌شود.

این تاریخ‌ها فقط برای دارندگان سیزن پس بازی است ولی این شخصیت‌ها یک هفته بعد از تاریخ‌های اعلام شده برای کاربران معمولی هم در دسترس قرار خواهند گرفت.

.کپی شد https://vgto.ir/rc

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
رضا...KIAN... آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
...KIAN...
مهمان
...KIAN...

جوکر رو چقد تَرگُل ورگل طراحی کردن…خیلی از ریشه کمیک بوکیش فاصله داره..

رضا
مهمان
رضا

جوکر فقط قیافه‌ی اون بازیگر اصلیه. غیر از اون هیچی حال نمیده

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...