با بازی موبایلی DC Legends وارد دنیای ابرقهرمانی دی‌سی شوید

با بازی موبایلی DC Legends وارد دنیای ابرقهرمانی دی‌سی شوید

تجربه‌ای استراتژی از یک بازی ابرقهرمانی

۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۳ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های نقش آفرینی – استراتژیک موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید DC Legends همراه ویجیاتو باشید.

همه می‌دانند که دنیای بازی‌های نقش آفرینی؛ جزو دوست داشتنی‌ترین سبک‌هایی است که هرکسی می‌تواند روی پلتفرم‌های مختلف به سراغش برود. این بازی‌ها مهمان چندین و چند روزه ما نیستند که به تازگی محبوب شده باشد. بلکه کاملا برعکس! دنیای بازی‌های نقش آفرینی دهه‌هاست که در میان ما حضور دارد و تجربیات بسیار خوبی را نیز برایمان به ارمغان آورده است. بنابراین امروزه دیگر می‌توان از دنیای این بازی‌های دوست داشتنی؛ انتظارات بسیار بالایی داشت. همچنین بازی‌های نقش آفرینی امروزه دیگر تبدیل به نقطه عطفی در صنعت بازی‌سازی شده‌اند و ابدا دیگر نمی‌توان که به همین سادگی از کنار این سبک از بازی‌های ویدیویی عبور کرد.

خوشبختانه در طول چندین سال اخیر؛ بازی‌های نقش آفرینی پیشرفت‌های بسیاری را پشت سرگذاشته‌اند. همچنین با تولد پلتفرم موبایل و افزایش محبوبیت این پلتفرم؛ بازی‌های نقش آفرینی نیز به سراغ صنعت موبایل گیمینگ رفتند و به دنبال راهی بودند که نمایشی فوق‌العاده از خودشان روی این پلتفرم داشته باشند. همچنین ظرفیت‌های پلتفرم موبایل نیز؛ به بازی‌سازها کمک می‌کرد تا خلاقیتی بی‌حد و مرز روی پلتفرم موبایل داشته باشند و ایده‌های مختلفی را عملی کنند. بنابراین دقیقا به همین دلیل بود که امروزه این بازی‌ها روی پلتفرم موبایل، عملکردی فوق‌العاده دارند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Call of Duty Modern Warfare 2بادام تلخ در ظرف آجیل بررسی بازی Call of Duty Modern Warfare 2

صنعت موبایل گیمینگ از طرفی نیز خودش را درگیر المان‌هایی جاه‌طلبانه کرد. بطوری که امروزه دیگر سبک‌های بسیاری هستند که موفق که تاریخ‌سازی روی پلتفرم موبایل شده‌اند. پس بنابراین؛ اگر شما نیز طرفدار بازی‌های نقش آفرینی – استراتژیک هستید، باید چارچوب‌هایتان را پشت سربگذارید و نیم‌نگاهی نیز به دنیای پلتفرم موبایل داشته باشید. پلتفرمی که بارها و بارها پتانسیل‌هایش را ثابت کرده است و دیگر بقدری که باید دوست داشتنی است که بخواهید روی آن حساب باز کنید. پس اگر به دنبال کشف‌ کردن سرزمین‌های کشف‌نشده و دست‌نخورده هستید، پلتفرم موبایل درست همان‌جایی است که باید به سراغش بروید.

امروزه دیگر می‌توان بازی‌های نقش آفرینی بسیاری را روی پلتفرم موبایل پیدا کرد که هرکدامشان به طرز فوق‌العاده‌ای دوست داشتنی هستند. این بازی‌ها در طول چندین سال اخیر؛ پیشرفت‌های بسیاری داشتند و زمینه‌ساز حضور استودیو‌های بسیار بزرگی شدند. منتهی درست در همین بین نیز استودیوی Warner Bros که با عناوین بزرگی مانند Mortal Kombat و بازی‌هایی مانند Injustice: Gods Among Us و نسخه دوم آن یعنی Injustice 2؛ روی پلتفرم موبایل شناخته می‌شود، کارنامه بسیار درخشانی در ساخت بازی‌های نقش آفرینی روی پلتفرم موبایل دارد.

منتهی بازی موبایلی DC Legends خوشبختانه یکی دیگر از بازی‌های بزرگ این استودیو است که در ۲۰۱۶ توسط آن‌ها برای پلتفرم موبایل منتشر شده. بازی DC Legends درست همانند برادران بزرگ‌تر خودش؛ یک عنوان نقش آفرینی – استراتژی است که توام با المان‌های فایتینگ و مبارزه‌ای؛ تجربه‌ای متفاوت از دنیای سینمایی دی‌سی است. همچنین این بازی موبایلی موفق شده است تا با نقدهای بسیاری از سوی منتقدان و کاربران دنیای ویدیوگیم رو به رو شود و برای همین؛ یکی از دوست داشتنی‌ترین بازی‌هایی است که شما می‌توانید روی پلتفرم موبایل تجربه‌اش کنید.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Last Hope 3؛ آخرین امید برای نجات نسل بشریتاین دنیای جهنمی هیچ رحمی برای شما قائل نیست معرفی بازی موبایلی Last Hope 3؛ آخرین امید برای نجات نسل بشریت

همچنین داستان این بازی موبایلی با اقتباس از دنیای سینمایی دی‌سی و کمیک‌بوک‌های آن است. بطوری که لوکیشن‌ و شهرهای مختلفی از جهان دی‌سی مانند Metropolis و Gotham City در این بازی حضور دارند. داستان این بازی روایت‌گر جنگی بزرگ میان ابرقهرمانان زمین و موجودات فضایی است. موجوداتی که قصد تصرف و نابودی تمام زمین و ساکنان آن را دارند و با رهبری فردی به نام Nekron قصد حمله به زمین را دارند. حال این بازی موبایلی از شما می‌خواهد که به ابرقهرمانان زمین کمک کنید تا در مقابل نیروهای اهریمنی Nekron از زمین محافظت کنند و به دنبال راهی برای پیروزی در این جنگ باشند.

برای اجرای بازی موبایلی DC Legends شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

گیم‌پلی این بازی موبایلی مجموعه‌ای از قسمت‌های دوست داشتنی مختلف است که تجربه‌ای ایده‌آل را از یک بازی نقش آفرینی برایتان به ارمغان خواهند آورد. این بازی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و هرچند که برخلاف دیگر بازی‌های استودیوی Warner Bros شناخته‌شده نیست، اما با این‌حال کاملا می‌تواند انتظارات شما را برآورده کند. بازی موبایلی DC Legends با استفاده از خط داستانی جذاب و البته گیم‌پلی دوست داشتنی؛ توانسته است که حسی فوق‌العاده از یک بازی نقش آفرینی را به مخاطبان منتقل کند.

بازی مجموعه‌ای سبک‌های مختلف است. هرچند که DC Legends خودش را یک بازی نقش آفرینی معرفی می‌کند، اما با این‌حال ابدا نمی‌توان المان‌های استراتژیک این بازی را نیز نادیده گرفت. DC Legends حتی پای المان‌های کارتی را نیز به دنیای خودش باز کرده است. این بازی موبایلی از شما می‌خواهد که پیش از شروع هر مسابقه، نیروها و قهرمانان خودتان را انتخاب کنید. هر راند بازی در ۲ قسمت ادامه پیدا می‌کند که با پیش‌رفت شما در دنیای DC Legends؛ راندهای بازی نیز به تدریج طولانی‌تر خواهند شد.

مطلب پیشنهادی:Code of War یا یکی از برترین بازی‌های شوتر چندنفره موبایلیبازهم یک بازی شوتر دیگر! Code of War یا یکی از برترین بازی‌های شوتر چندنفره موبایلی

همچنین از طرفی نیز باید بدانید که شما می‌توانید نیروهایتان را در دنیای این بازی موبایلی درست همانطوری که دوست دارید، شخصی‌سازی کنید و آن‌ها را ارتقا دهید. با پیدا کردن کارت‌های مختلف در DC Legends می‌توانید نیروهای جدید را پیدا کنید و خودتان را قوی‌تر کنید. همچنین این بازی موبایلی از قابلیت آنلاین نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید از پلیرهای مختلف در روند بازی DC Legends نیز استفاده کنید. بخش آنلاین در این بازی از اهمیت بسیاری برخوردار است و ابدا نباید آن را به همین سادگی نادیده بگیرید.

راستش را بخواهید، گرافیک این بازی موبایلی ابدا چیزی نیست که بخواهید روی آن حساب باز کنید. البته این موضوع به معنای بد بودن گرافیک و جلوه‌های بصری بازی DC Legends نیست! بلکه صرفا این بازی نمی‌تواند با عناوین بزرگ‌تر پلتفرم موبایل رقابت کند. فراموش ‌نکنید که این بازی در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است و بیش از ۶ سال از انتشارش می‌گذرد. خوشبختانه صداگذاری بازی شرایط بهتری دارد و این بازی در بخش موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی؛ بسیار بهتر از دیگر بازی‌ها عمل کرده است.

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی DC Legends یکی از دوست داشتنی‌ترین بازی‌های نقش آفرینی است که توسط استودیوی Warner Bros برای پلتفرم موبایل در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است. این بازی از نظر گیم‌پلی و داستان کیفیت خوبی دارد و موسیقی‌متن آن نیز؛ بقدری که باید دوست داشتنی است که شما را وادار به تجربه این بازی کند.

با بازی موبایلی DC Legends وارد دنیای ابرقهرمانی دی‌سی شوید - ویجیاتو
DC LegendsDC Legends
سازنده:Warner Bros سبک:مبارزه‌ای ، نقش آفرینی حجم:۴۳۰ مگابایت سیستم‌عامل:اندروید ، iOS

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/ll5
نظرات
3 3 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x