ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Armored Core
اخبار و مقالات

قیمت بازی‌های قدیمی سری Armored Core افزایش پیدا کرد

به نظر می‌رسد که شور و هیجان پیش آمده حول Armored Core 6: Fires of Rubicon باعث شده طرفداران بیشتری به سمت آثار قدیمی سری بروند و قیمت بازی‌های آن‌ها در eBay افزایش پیدا کند. ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۵:۳۰

به نظر می‌رسد که شور و هیجان پیش آمده حول Armored Core 6: Fires of Rubicon باعث شده طرفداران بیشتری به سمت آثار قدیمی سری بروند و قیمت بازی‌های آن‌ها در eBay افزایش پیدا کند.

به لطف موفقیت عظیم Dark Souls، Bloodborne، Elden Ring و تقریبا تمام آثاری که نام فرام سافتور را یدک می‌کشد، هیاهوی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon به اوج خود رسیده است، به خصوص پس از تریلر گیم‌پلی جدید.

این یک رویکرد قابل توجه برای مجموعه‌ای است که قبلاً به‌ عنوان خیلی خاص طبقه‌بندی می‌شد، اما به نظر می‌رسد که افراد بیشتری به دنبال بازدید مجدد از بازی‌های قدیمی هستند تا برای نسخه بعدی آماده شوند.

مطلب پیشنهادی
اگر دارک سولز ۴ ساخته می‌شد
بررسی بازی Lords of the Fallen

آنطور که GamesRadar+ گزارش کرده، تقریبا تمام بازی‌های این سری از زمان رونمایی Fires of Rubicon در دسامبر گران‌تر شده‌اند، چیزی که در ماه‌های اخیر از زمان رونمایی از گیم‌پلی آن، سرعتش کاهش نیافته است.

با استفاده از سایت PriceCharting که داده‌های فروش چندین خرده‌فروش و سایت را برای ردیابی قیمت بازی‌ها ترکیب می‌کند، می‌توان دید که چند بازی اخیرا افزایش قیمت زیادی داشته‌اند. بیایید با Armored Core در PS1 شروع کنیم که در ابتدای سال ۲۰۲۱ برای یک نسخه کامل فیزیکی حدود ۳۰.۹۲ دلار قیمت داشت و در سال ۲۰۲۲ به ۴۶ دلار برسد.

Armored Core
Armored Core
Armored Core
Armored Core

اکنون پس از معرفی Armored Core 6 در آذر ماه سال گذشته، قیمت آن به ۱۰۵.۲۹ دلار افزایش یافته است. سپس در ژانویه به ۲۲۳.۴۵ دلار رسید و اکنون در این ماه به ۱۱۲.۶۳ دلار رسیده، اما هنوز هم یک جهش بزرگ داشته و نشانه این است که افراد بیشتری در تلاش هستند تا بازی اول را تجربه کنند.

دیگر بازی‌های این سری نیز در ماه‌های اخیر شاهد افزایش قیمت بوده‌اند. Armored Core 2 که در اکتبر ۲۰۲۲ می‌توانستید با قیمتی در حدود ۱۵ دلار تهیه کنید، پس از رونمایی از Armored Core 6 به ۳۶.۵۸ دلار افزایش یافت و اکنون به حدود ۳۸.۹۵ دلار رسیده است.

سومین بازی این سری قبل از معرفی بازی ششم با قیمت کمتر از ۲۰ دلار عرضه می‌شد، اما اکنون حدود ۶۸.۹۶ دلار به فروش می‌رسد، در حالی که Armored Core 4 کمتر از ۳۰ دلار بود و اکنون کمی بیش از ۶۰ دلار شده است. در نهایت، Armored Core 5 از ۳۴.۹۹ دلار قبل از رونمایی، اکنون با قیمتی در حدود ۶۳.۸۵ دلار به فروش می‌رسد.

مطلب پیشنهادی
بازی باید سخت باشه؟
بازی ها باید سخت باشن یا آسون؟ | ویجی کست

ویجی‌لاگ پلاس: موفقیت جدید سازنده الدن رینگ و نمایش جدید زلدا

اطلاعات بیشتری از روند توسعه ریمیک بازی‌های Max Payne اعلام شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Mohammad-Nikhalat-Jahromi
    Mohammad-Nikhalat-Jahromi | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

    خوب ، خوبه دیگه !

مطالب پیشنهادی