ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Siege: World War II
بازی‌های موبایل

معرفی بازی Siege: World War II؛ کلونی جنگی از کلش رویال روی موبایل!

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های استراتژی – مدیریتی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Siege: World War II همراه ویجیاتو باشید. شما را نمی‌دانم؛ اما من به شخصه بسیار علاقه‌مند ...

احسان حسین خواه
نوشته شده توسط احسان حسین خواه | ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۲:۰۰

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های استراتژی – مدیریتی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Siege: World War II همراه ویجیاتو باشید.

شما را نمی‌دانم؛ اما من به شخصه بسیار علاقه‌مند به دنیای بازی‌های استراتژی هستم. اولین بار این سبک از بازی‌ها بودند که توانستند من را دیوانه دنیای ویدیوگیم کنند. هرگز آن‌ دورانی را که خسته و کوفته از مدرسه بر می‌گشتم و فورا پشت کامپیوتر قدیمی‌ام می‌نشستم و جنگ‌های صلیبی بازی می‌کردم را؛ فراموش نمی‌کنم. یا آن موقعی که پس از آخرین امتحان خرداد ماه، با دوستانم آنلاین می‌شدیم و چند ساعتی کلش آف کلنز بازی می‌کردیم! بازی‌های استراتژی تبدیل به بخشی از ما شده‌اند. خاطرات بسیاری از ما در دنیای همین بازی‌ها گره خورده است و برای همین است که عناوین استراتژی را نمی‌توان نادیده گرفت.

همچنین متاسفانه باید اعتراف کرد که دنیای جذاب بازی‌های استراتژی؛ دیگر به پایان خودش رسیده است. این سبک از بازی‌ها سال‌هاست که دیگر از آن دوران طلایی‌شان فاصله گرفته‌اند و کمترکسی نیز متاسفانه به این بازی‌ها بها می‌دهد. گفتن چنین حرف‌هایی برای بسیاری از ما که دیوانه بازی‌های استراتژی بودیم؛ واقعا دردناک است. اما خب، باید اعتراف کرد که دیگر هیچ چیزی نمی‌تواند برایمان جای فرنچایز جنگ‌های صلیبی؛ سری عناوین ژنرال و یا حتی Age of Empires را پر کند. دلیل این موضوع نیز به المان‌های بسیاری وابسته است. اما چیزی‌که مشخص است، عدم توانایی بازی‌سازها در ساخت یک بازی استراتژی خوب است.

مطلب پیشنهادی
از تجربه این بازی پشیمان خواهید شد
بازی موبایلی Only Up؛ چقدر می‌توانید به اعصاب‌تان مسلط باشید؟

اما با تمام این توضیحات، این موضوع پایان راه نیست. اگرچه امروزه دیگر به سختی می‌توان یک بازی استراتژی خوب را در دل پلتفرم‌های اصلی پیدا کرد، اما همه‌چیز روی پلتفرم موبایل متفاوت‌تر است. پلتفرمی که بارها و بارها پتانسیل‌هایش را ثابت کرده است و ما را شگفت‌زده کرده. همچنین خوشبختانه بازی‌های استراتژی روی موبایل امروزه کیفیت بسیار خوبی دارند و اگر شما نیز طرفدار این سبک از بازی‌ها باشید، قطعا می‌توانید روی پلتفرم موبایل گزینه‌های بسیار خوبی را پیدا کنید که واقعا هیجان‌انگیزند.

Siege: World War II
Siege: World War II
Siege: World War II

خوشبختانه تاکنون بازی‌های بسیاری با اقتباس از جنگ جهانی دوم برای پلتفرم موبایل ساخته شده‌اند. منتهی بازی دوست داشتنی Siege: World War II یکی از متفاوت‌ترین و بهترین آن‌هاست که توسط استودیوی مستقل بلغارستانی Imperia Online JSC برای پلتفرم موبایل منتشر شده است. این بازی یکی از متفاوت‌ترین عناوینی است که تاکنون برای پلتفرم موبایل منتشر شده است. Siege: World War II خیلی زودتر از آن‌چیزی که انتظار می‌رفت، توانست که با نقدهای بسیار دلگرم‌کننده‌ای رو به رو شود و برای همین؛ این موضوع نیز دلیل بسیار خوبی برای سازندگان این بازی بود تا بخواهند به آپدیت و ارتقای Siege: World War II همچنان ادامه دهند.

بازی Siege: World War II یک عنوان استراتژی با بن‌مایه المان‌های مدیریتی است. این بازی سومین عنوان از استودیوی Imperia Online JSC است که برای موبایل منتشر شده. آن‌ها پیش‌تر نیز توانسته بودند تا با بازی Crush Them All نیز؛ جایشان را در بین دیگر بازی‌سازها پیدا کنند. Siege: World War II تاکنون بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده است و امتیاز ۴.۳ از ۵ را نیز از سوی کاربران اندرویدی دریافت کرده، که خبری خوب برای طرفداران عناوین استراتژی روی موبایل است!  داستان این بازی دوست داشتنی در دل جنگ جهانی دوم و در اوج بحبوحه جنگ روایت می‌شود.

مطلب پیشنهادی
سفر در تاریخ برای پیدا کردن بهترین شوالیه
معرفی بازی موبایلی Dawn of Ages؛ به قرون وسطی خوش آمدید

داستان این بازی موبایلی درباره نبرد برلین؛ محاصره مسکو و داستان آزادسازی نرماندی است. هرچند که این بازی یک عنوان آنلاین موبایلی است، اما با این‌حال Siege: World War II تلاش بسیاری کرده است تا خط داستانی و رویدادهای تاریخی این جنگ خونین را در کالبد یک بازی موبایلی در دل این عنوان به تصویر بکشد. از طرفی نیز Siege: World War II شاید داستان چندان گیرایی نداشته باشد، اما با این‌حال همین داستان کوچک و ساده نیز؛ به خوبی باعث انتقال حسی خوب به مخاطب شده است.

در بخش گیم‌پلی بازی موبایلی Siege: World War II نیز؛ شما با یکی از متفاوت‌ترین عناوینی رو به رو خواهید شد که تاکنون برای پلتفرم موبایل منتشر شده است. پیش‌تر در تیتر این بازی اشاره کردیم که بازی موبایلی Siege: World War II کلونی موبایلی از کلش رویال است. اگرچه دست‌پخت دوست داشتنی استودیوی Imperia Online JSC لقب یک بازی استراتژی را به دوش می‌کشد، اما المان‌های کارتی – مدیریتی این بازی نیز باعث شده‌اند تا Siege: World War II یک کلون جنگی با اقتباس و الهام از کلش رویال روی موبایل باشد.

Siege: World War II
Siege: World War II
Siege: World War II

برای اجرای بازی موبایلی Siege: World War II شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

باید اعتراف کرد که تنوع خوب کارت‌ها در این بازی باعث شده‌اند تا Siege: World War II یک سر و گردن نسبت به دیگر بازی‌ها بهتر باشد. البته باید توجه داشته باشید که قرار نیست Siege: World War II رقیبی برای کلش رویال باشد. Siege: World War II یک بازی آنلاین است که المان‌های مولتی‌پلیر در آن بسیار حائز اهمیت‌اند. درست همانند دیگر بازی‌های آنلاین موبایلی؛ در دنیای این بازی نیز شما می‌توانید وارد کلن‌های دیگر شوید و با دیگر بازیکنان همکاری کنید.

مطلب پیشنهادی
روحی تازه‌دمیده شده در کالبدی قدیمی
بررسی بازی موبایلی GTA Vice City: Definitive Edition – دومین ریمستر از سه‌گانه راکستار

همچنین از طرفی نیز این بازی موبایلی به شما این امکان را می‌دهد که شخصیت‌هایتان را ارتقا دهید. بازی المان‌های استراتژی بسیاری را پیش رویتان قرار می‌دهد که باید از آن‌ها استفاده کنید. Siege: World War II یک بازی آنلاین دوست داشتنی است که با اقتباس از دنیای بازی کلش رویال؛ شما را به همراه خودش راهی سرزمینی درگیر جنگ می‌کند. همچنین سیستم مبارزه‌ای و رنک‌آپ این بازی نیز دلیلی دیگر برای تجربه این بازی دوست داشتنی است.

همچنین گرافیک این بازی موبایلی بسیار زیباست. هرچند که شما با یک بازی ۲ بعدی طرف هستید، اما دوربین ایزومتریک این بازی باعث شده است تا این بازی جذاب‌تر باشد. همچنین این موضوع درباره موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی این بازی نیز صدق می‌کند و به نوعی همه‌چیز دست به دست هم داده است تا دست‌پخت استودیوی Imperia Online JSC یک بازی خوب باشد.

Siege: World War II

پیشنهاد می‌شه!

اگر طرفدار بازی‌های استراتژی هستید، Siege: World War II قطعا یکی از بهترین عناوینی است که تاکنون برای پلتفرم موبایل منتشر شده. این بازی توسط استودیوی مستقل بلغارستانی Imperia Online JSC برای موبایل توسعه پیدا کرده است و تاکنون نیز با نقدها و نظرات بسیار خوبی از سوی طرفداران و منتقدان رو به رو شده است.

Siege: World War II
Siege: World War II
ناشر بازی: Imperia Online JSC
دسته بندی: استراتژیک ، کارتی ، مدیریتی
سیستم عامل: اندروید ، iOS
حجم: ۶۷۳ مگابایت مگابایت

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی