ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

نیک کریوس تنیس باز استرالیایی به اعتیاد خود به بازی اعتراف کرد

«کال آو دیوتی در حال نابود کردن من است»

۰

نیک کریوس تنیس باز مطرح استرالیایی که طی سال‌های اخیر خود را به عنوان یک استعداد بالقوه معرفی کرده پس از باخت در مسابقات آزاد تنیس آمریکا اعلام کرد که اعتیاد به بازی‌های ویدیویی زندگی او را نابود کرده است.

او در مسابقه خود با آندری روبلف دو بار مجبور به نگه داشتن بازی و استفاده از قطره برای چشمان خود شد. بعد از پایان مسابقه وقتی از کریوس پرسیدند که چرا چشمان او دچار مشکل شده اینگونه گفت:

گیمینگ برادر من، کال‌ آو دیوتی در حال نابود کردن من است.

کریوس در نهایت به خاطر مشکل چشم و از دست دادن تمرکز خود مسابقه را به روبلف واگذار کرد و از مسابقات تنیس آزاد آمریکا کنار گذاشته شد. این در حالی است که پیش از این بسیاری از رسانه‌ها او رو به عنوان یکی از شانس‌های اصلی کسب مقام قهرمانی معرفی می‌کردند.

البته همه ورزشکارهای گیمر از علاقه خود به بازی‌های ویدیویی پشیمان نیستند. مدتی پیش آنتوان گریزمان بازیکن بارسلونا که با تیم ملی فرانسه قهرمان جام جهانی هم شده گفت که برای آرام کردن خود ساعاتی را بازی می‌کند. علاقه گریزمان به ویدیو گیم تا حدی است که او بعضی وقت‌ها یکی از رقص‌های معروف فورتنایت را به عنوان شادی پس از گل خود اجرا می‌کند.

اعتیاد به بازی‌های ویدیویی به مشکلی مهم در دنیای امروزی تبدیل شده است. سال گذشته هم سازمان بهداشت جهانی اعتیاد به بازی‌ها را در لیست بیماری روانی قرار داده بود.

 

.کپی شد https://vgto.ir/uz

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...