ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویچر
اخبار و گزارش‌ها

کتاب جدیدی از سری The Witcher در حال نوشتن است

«آندژی ساپکوفسکی»، نویسنده لهستانی تایید کرد که در حال نوشتن کتاب دیگری از سری ویچر (The Witcher) است که احتمالا داستان گرالت را ادامه خواهد داد. ساپکوفسکی به یک کانال یوتیوب اوکراینی گفت که هرچند ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ | ۲۳:۳۰

«آندژی ساپکوفسکی»، نویسنده لهستانی تایید کرد که در حال نوشتن کتاب دیگری از سری ویچر (The Witcher) است که احتمالا داستان گرالت را ادامه خواهد داد.

ساپکوفسکی به یک کانال یوتیوب اوکراینی گفت که هرچند سال‌ها اخباری درباره بازگشت این مجموعه منتشر شده است، اما سرانجام می‌تواند تایید کند که کتاب جدیدی از ویچر در راه است.

مطلب پیشنهادی
الهام‌بخش، دنباله یا پیش‌درآمد؟
آیا بازی‌ها و رمان‌های ویچر به هم مرتبط هستند؟

هرگز چنین چیزهایی را اعلام نمی‌کنم، زیرا شاید کاری را انجام دهم و شاید انجام ندهم. تاکنون زمانی که اعلام کرده‌ام در حال نوشتن چیزی هستم و سپس آن را ننوشته‌ام، مردم طوری گلایه کرده‌اند که انگار فریبشان داده‌ام.

او در ادامه گفت:

به همین دلیل دوست ندارم تا زمانی که کاری را به پایان نرسانده‌ام، درباره انجام آن صحبت کنم، چون تا زمانی که آن را تمام نکرده‌ام، به وجودش فکر نمی‌کنم. اما از آنجایی که من همیشه برای اوکراینی‌ها استثنا قائل هستم، این بار این کار را انجام خواهد داد. بله، من در حال کار روی یک کتاب جدید از The Withcher هستم و کاملا برای آن پشتکار دارم. ممکن است یک سال طول بکشد، اما نه بیشتر.

آخرین کتاب The Witcher با عنوان Season of Storms سال ۲۰۱۳ منتشر شد و داستان مستقلی از گرالت را روایت می‌کرد.

هنوز مشخص نیست که این کتاب جدید در مورد چه چیزی خواهد بود، اما احتمالا دوباره شاهد گذشته گرالت خواهیم بود. برای آشنایی بیشتر با کتاب‌های این سری می‌توانید مطلب «کتاب‌های ویچر را به چه ترتیبی بخوانیم؟» را مطالعه کنید.

مطلب پیشنهادی
نه تنها یک ویچر، بلکه یک سوپرویچر!
۶ ویژگی خاص بدن گرالت

داستان زلدا از کجا اومده؟

فروش بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom مشخص شد - ویجیاتو
ign
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی