دنباله هری پاتر در راه است

اما خبری از فیلم جدید نیست

۲

به نظر می‌رسد داستان هری پاتر هنوز تمام نشده باشد. روز گذشته خالق این سری یعنی جی کی رولینگ متن «بعضی اوقات، تاریکی از مکان‌های غیرمنتظره‌ای می‌آید» را به همراه عکسی مشکوک توییت کرد. در این عکس شاهد لوگوی سیاه و سفید هستیم که از یک مار، عصای جادویی و جمجمه‌ای شبیه به ولدمورت هستیم.

رولینگ در انتهای این توییت از هشتگ های هری پاتر و فرزند نفرین شده استفاده کرده بود که حسابی کنجکاوی طرفداران را برانگیخت. فرزند نفرین شده دنباله‌ای بر این فرنچایز است که به صورت نمایش‌نامه چاپ و منتشر شده و همچنین در تئاترهای مشهور دنیا اجرا می‌شود. طرفداران پس از این توییت شروع به حدس و گمانه‌زنی کردند؛ آیا قرار است شاهد یک فیلم جدید بر اساس این داستان باشیم؟

البته بعد از مدتی رولینگ در یک توییت دیگر، وجود هرگونه فیلمی بر اساس فرزند نفرین شده را تکذیب کرد. اما Pottermore، پیج رسمی هواداران هری پاتر، اعلام کرده که خبر هیجان‌انگیزی در رابطه با فرزند نفرین شده در راه است، هرچند که فیلمی در کار نیست.

نکته جالب دیگر اینجاست که رولینگ این توییت را پس از انتشار خبری مبنی بر تغییر ساختار حروف نمایش در تابلوی تئاتر لیریک نیویورک منتشر کرد. همین خبر هم موجب ایجاد شایعاتی مبنی بر ساخت فیلم جدید شد که البته به سرعت توسط مسئولین نمایش تکذیب شد.

به هر حال هرچه باشد، اینترنت حسابی برای این خبر هیجان زده شده است. آیا کتابی جدید برای این فرنچایز در نظر گرفته شده، یا قرار است شاهد یک سریال تلویزیونی باشیم؟ در دنیای سینما نیز در حال حاضر سری فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز در حال ساخت و اکران هستند که پیش درآمدی برای داستان اصلی هری پاتر محسوب می‌شوند. در نهایت، اگر اخبار سینمای جهان را دنبال می‌کنید، پیشنهاد می‌کنم که تماشای تریلر جدید فیلم‌های جوکر و جدیدترین قسمت ترمیناتور را از دست ندهید.

 

.کپی شد https://vgto.ir/wk

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
هادیمانی آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
هادی
مهمان
هادی

وااای خیلی خیلی خوشحال شدم!.. خدایا یعنی میشه ؟! میشه دوباره با داستان های رویایی هری پاتر زندگی کینم ؟!

ساخت سریالش ؟! جدا ؟ این که اصن خارق العاده است ! خدایا بی صبرانه منتظر اون روزم ! خیلی هیجان زده شدم … هرچند اگرم بخواد بسازه میدونم طول میکشه …

فقط امیدوارم شایعه نباشه .. دنیای هری پاتر یه چیز دیگست …

مانی
مهمان
مانی

خدا کنه کتابشو به صورت داستان منتشر کمه

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...