آخرین تریلر فیلم جوکر را با زیرنویس فارسی تماشا کنید

میشه من رو با اسم «جوکر» به مردم معرفی کنی؟

2

همان‌طور که در تریلر قبلی جوکر مشخص شده بود، امروز آخرین تریلر از این فیلم مورد انتظار منتشر شد که صحنه‌های هیجان انگیزی را به تصویر می‌کشد.

در این تریلر بیشتر با روندی که شخصیت جوکر برای تبدیل شدن به یک مجرم بزرگ طی می‌کند آشنا می‌شویم. او در ابتدا کار خود را به عنوان یک استندآپ کمدین شروع می‌کند و رفته رفته با اتفاقاتی روبرو می‌شود که جوکر را تبدیل به یک فرد غیر قابل کنترل می‌کنند.

آن‌طور که پیش از این مشخص شده بود، در این فیلم جوکری دلسوز رو‌به‌رو هستیم که شباهت زیادی به آنچه که در کمیک‌ها دیده‌ایم ندارد. آرتور فلک، کاراکتری که بعدها به جوکر تبدیل می‌شود، یک استندآپ کمدین است که در حرفه‌اش چندان خوش اقبال نیست و با برخورد خوبی از سوی جامعه رو‌به‌رو نمی‌شود.

 

آرتور دوران کودکی سختی را هم پشت سر گذاشته و بارها توسط پدرش مورد اذیت واقع شده است. یکی دیگر از نکات مهم در رابطه با این فیلم به خنده‌ای برمی‌گردد که واکین فینیکس در نقش جوکر برای این شخصیت طراحی کرده. او پیش از این در مورد رسیدن به این خنده گفته بود: «من ویدیوهایی از افرادی تماشا کردم که مبتلا به خنده پاتولوژیک بودند، اختلالی عصبی که باعث می‌شود تا افراد بدون کنترل بخندند.»

فیلم جوکر اولین اثر از دنیای سینمایی جدید دی‌سی با نام DC Black است که در آن شاهد فیلم‌هایی با تمرکز روی داستان و بودجه‌هایی کمتر از فیلم‌های بلاک‌باستری خواهیم بود. فیلم جوکر در تاریخ ۱۱ مهر رسما اکران خواهد شد.

.کپی شد https://vgto.ir/tr

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
Reza DarkDisk آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Reza Dark
مهمان
Reza Dark

به به عجب فیلمیست این فیلم

Disk
مهمان
Disk

خوب اون تیکه شو سانسور کردین ?

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...