مردان جوان بازی‌ کردن را به رابطه جنسی ترجیح می‌دهند

یک چهارم مردان در یک سال گذشته هیچ رابطه‌ای نداشته‌اند

۴

به تازگی آماری منتشر شده که نشان می‌دهد یک چهارم مردان در یک سال گذشته هیچگونه رابطه جنسی نداشته‌اند و کارهایی مثل بازی کردن را به آن ترجیح می‌دهند.

خبرگزاری فاکس گزارش داده که بخش اعظمی از کسانی که در این مطالعه شرکت کرده‌اند مردان 20 و خرده‌ای ساله بوده‌اند. این عدم وجود رابطه جنسی در حالی است که امروزه سایت‌ها و برنامه‌های بسیاری برای پیدا کردن شریک زندگی وجود دارد.

همچنین رسانه واشنگتن پست نگاهی به داده‌های مربوط به رابطه جنسی انداخته که نتایج جالبی نشان می‌دهد؛ تعداد مردان زیر 30 سالی که در یک سال گذشته هیچ رابطه‌ای نداشته‌اند سه برابر شده و به 28% رسیده است. این در حالیست که این آمار برای زنان بین 18 تا 30 سال 18% ثبت شده است.

جین توونج، یکی از اساتید روانشناسی دانشگاه سن دیگو، اعتقاد دارد که علت به دست آمدن این آمار در عدم وجود زندگی مشترک در بسیاری از نسل جوان است.

امروزه تعداد جوانانی که فاقد همسر هستند بیشتر شده است. این شرایط هم باعث کاهش روابط جنسی می‌شود. وقتی که تنها زندگی می‌کنید احتمالا سخت‌تر می‌توانید یک شریک وارد زندگی خود کنید.

علاوه بر این‌ها، او افزایش نقش تکنولوژی در زندگی را نیز دخیل می‌داند:

این روزها کارهای بیشتری در ساعات پس از 10 شب نسبت به 20 سال پیش می‌توان انجام داد. دیدن ویدیو، سر زدن به شبکه‌های اجتماعی و بازی کردن؛ کارهایی که نباید آن‌ها را به رابطه عاطفی ترجیح داد.

این آمار در حالی منتشر شده که چند ماه پیش هم سازمان بهداشت جهانی، اعتیاد به بازی‌های ویدیویی را به عنوان اختلال رفتاری شناخت.

تماشا کنید: ویجیاتو – چه بلایی سر اسپایدرمن خواهد آمد؟

.کپی شد https://vgto.ir/xm

4
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
4 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
4 نویسندگان دیدگاه
sinaReza DarkGame Yearامید آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
sina
مهمان
sina

شاید همیشه اینطوری نباشه ولی اکثر گیمرا از اول بچگشیون روابط اجتماعی ضعیفی دارن و این کلی ناهنجاری روانی واسشون میاره و گیما هم اونارو چند برابرش میکنن در نتیجه اصلا به رابطه جنسی فکر نمیکنن چون واسشون غیر ممکنه 😂

Reza Dark
مهمان
Reza Dark

مثل داداش خودم
۳۰ سالشه اما همش بازی میکنه
خاعک واقعا?

Game Year
مهمان
Game Year

سلام

رابطه جنسی یا سکس رابطه عاطفی تلقی نمیشه و بیشتر یک نیاز هست
رابطه عاطفی یعنی عشق که البته با دوست داشتن فرق می کنه و تفاوت زیادی داره و یک عاشق کور و کر هست و در رفتار مشخص میشه نه رابطه جنسی و یک فرد عاشق همونطور که کور و کر هست اگر کمرنگ بشه عشقش به چشمش خیلی راحت خیانت می کنه

امید
مهمان
امید

سلام کتاب مغز در مواجهه با پورنوگرافی رو به همهٔ جوونا توصیه میکنم . Brain on porn .

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...