نسخه آزمایشی سیستم ابری EA امشب در دسترس قرار خواهد گرفت

فیفا ۱۹ و تایتان فال ۲ را به شکلی جدید تجربه کنید

۰

الکترونیک آرتز اعلام کرده که کاربران می‌توانند فیفا ۱۹، تایتان فال ۲، نید فور اسپید رایوالز و آنرول را با نسخه آزمایشی سیستم ابری این کمپانی امتحان کنند. کن ماس، مدیر بخش تکنولوژی این کمپانی با انتشار بیانیه‌ای در Medium جزئیاتی در مورد این طرح جدید الکترونیک آرتز منتشر کرده است.

در این بیانیه، سیاست جدید شرکت «اطمینان حاصل کردن از این که بازیکنان می‌توانند با استفاده از سیستم ابری در هر کجا، هر زمان و روی هر پلتفرمی سرگرم شوند» عنوان شده. دلیل انتخاب چهار عنوان ذکر شده در بالاتر این است که «طیف گسترده‌ای از سبک‌های مختلف روی تکنولوژی ابری آزمایش شوند.»

اگر می‌خواهید نسخه آزمایشی این سیستم را از امشب امتحان کنید باید در وبسایت الکترونیک آرتز ثبت نام کنید. هنوز مشخص نیست نسخه کامل تکنولوژی ابری EA چه موقع در دسترس قرار خواهد گرفت اما قاعدتا زمان زیادی را نباید منتظر بمانید چرا که سیستم‌های ابری دو کمپانی مایکروسافت و گوگل نیز در یکی دو ماه آینده شروع به کار خواهند کرد و الکترونیک آرتز نمی‌خواهد از این روند جدید در صنعت عقب بماند.

تکنولوژی ابری بیش از هر زمان دیگری در دنیای بازی‌های ویدیویی مورد توجه قرار گرفته است. این روند آن قدر در آینده صنعت تاثیر گذار است که چندی پیش مایکروسافت و سونی اعلام کردند در این زمینه با یکدیگر قصد همکاری دارند. صحبت‌های فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس باکس درباره تکنولوژی ابری مایکروسافت را می‌توانید در ویجیاتو بخوانید.

.کپی شد https://vgto.ir/xo

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...