دموی رایگان فیفا 20 از اینجا دانلود کنید

برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی

0

معمولاً چند روز پیش از انتشار نسخه دمو، این خبر به‌صورت عمومی منتشر می‌شود تا علاقه مندان خود را برای دانلود آن آماده کنند. الکترونیک آرتز اما اعتقادی به این سیاست نداشته و ظهر اعلام کرد دمو فیفا 20 طی ساعات آینده در دسترس علاقه مندان قرار می‌گیرد. این اتفاق نهایتاً رخ داده است و کاربران پلفترم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی هم اکنون می‌توانند دانلود را آغاز کنند.

نسخه دمو فیفا 20 روی پلی استیشن 4 به ۶.۵ گیگابایت فضا نیاز دارد و با نصب آن می‌توان به تجربه دو مد ولتا و Kick-Off پرداخت. مد ولتا در واقع همان فوتبال خیابانی است که در گذشته به‌صورت مستقل از سری بازی‌های فیفا در اختیار علاقه مندان قرار می‌گرفت اما امسال الکترونیک آرتز تصمیم گرفت تا آن را با فیفا در قالب یک محصول ارائه کند. بسیاری امیدوارند تا ولتا بتواند فیفا را از تکرار نجات دهد.

دمو فیفا 20

بخش کیک آف هم شامل مسابقات دوستانه می‌شود که در نسخه قبلی سری فیفا دیده بودیم. الکترونیک آرتز برای دمو فیفا 20 شش تیم در نظر گرفته است که اسامی آن‌ها شامل لیورپول، رئال مادرید، بورسیا دورتموند، پاری سن ژرمن، چلسی و تاتنهام می‌شود. این در حالی است که سال گذشته ۱۰ تیم در دمو حضور داشتند. نکته دیگری که درباره دمو باید بدانید این است که برای نینتندو سوییچ منتشر نمی‌شود. همچنین طبق تاکید شرکت سازنده، گیم پلی و کیفیت کلی دمو با نسخه نهایی تفاوت دارد.

بنابراین اگر مشکلی وجود داشت یا مطابق انتظاراتتان نبود، احتمالاً نظرتان با تجربه نسخه نهایی تغییر می‌کند. برای دانلود دمو فیفا 20 می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

لازم به ذکر است که نسخه نهایی فیفا 20 در تاریخ ۲۴ سپتامبر (دوم مهر ماه) برای پلتفرم‌های نامبرده منتشر خواهد شد. در ضمن، جدیدترین کنسول نینتندو نسخه تضعیف شده این بازی را دریافت می‌کند و کاربران نباید منتظر بخش ولتا در آن باشند.

.کپی شد https://vgto.ir/xt

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...