ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

مادهای بازی Cyberpunk 2077 با عرضه فنتوم لیبرتی غیرفعال شده‌اند

بالاخره بسته الحاقی فنتوم پین برای سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) منتشر شده و استودیو سی دی پراجکت رد تصمیم گرفته که مادها بازی را روی استیم و استور اپیک گیمز غیرفعال کند.  سی پی پراجکت ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۵ مهر ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۳

بالاخره بسته الحاقی فنتوم پین برای سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) منتشر شده و استودیو سی دی پراجکت رد تصمیم گرفته که مادها بازی را روی استیم و استور اپیک گیمز غیرفعال کند. 

سی پی پراجکت رد این خبر را با انتشار پستی در توییتر (ایکس) اعلام کرده است و هدف آن‌ها از این کار، جلوگیری از خراب شدن تجربه بازیکنان به خاطر عدم سازگاری مادها و بازی بود. باید اشاره کنیم که بازی Cyberpunk 2077 روی فروشگاه GOG همچنان از مادها پشتیبانی می‌کنند و تغییری در تنظیمات آن ایجاد نشده است. 

مطلب پیشنهادی
الهام‌بخش، دنباله یا پیش‌درآمد؟
آیا بازی‌ها و رمان‌های ویچر به هم مرتبط هستند؟

البته جامعه مادسازان می‌‌توانند با انتشار آپدیت، ساخته‌های خود را دوباره با نسخه به روز شده سایبرپانک ۲۰۷۷ سازگار کنند. مادسازان تاکنون به خوبی از بازی Cyberpunk 2077 پشتیبانی کرده‌اند و انتظار می‌رود به این کار ادامه دهند. البته بازیکنان این اجازه را دارند که مادهای از قبل نصب شده خود را دوباره فعال کنند و ریسک مشکلات فنی را به جان بخرند.

بازی Cyberpunk 2077

در صورت تمایل می‌توانید با مراجعه به این مقاله مفصل، بهتر و بیشتر با تغییرات جدید بازی آشنا شوید. سی پی پراجکت رد به طرفداران توصیه می‌کند که پس از انتشار این آپدیت، سایبرپانک را دوباره از ابتدا تجربه کنند. نقدهای بسته الحاقی Phantom Liberty چند روز پیش منتشر شد و نسخه پی‌سی آن با ۴۲ نقد، نمره عالی ۸۹ از ۱۰۰ را به‌دست آورده است.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty هم‌اکنون روی پی‌سی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس در دسترس قرار دارد.مطلب پیشنهادی:

مطلب پیشنهادی
با این مادها بازی استارفیلد زیر و رو می‌شود!
بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید

بازی‌ های فراموش شده موبایل که هنوز هم ارزش تجربه کردن رو دارن

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی