جی‌جی‌ آبرامز فیلم و بازی‌های جدیدی برای برادران وارنر خواهد ساخت

با قراردادی به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار

۰

جی‌جی‌ آبرامز که بیشتر از همه او را به خاطر خاطر کارگردانی جنگ ستارگان می‌شناسیم، قرارداد جدیدی با کمپانی برادران وارنر امضا کرده که شامل تولید فیلم‌، سریال تلویزیونی و بازی‌های ویدیویی جدیدی می‌شود.

این قرارداد که ارزش آن به ۲۵۰ میلیون دلار می‌رسد، از همین حالا شروع شده و تا سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت. البته این رقم به صورت رسمی از سمت هیچ‌کدام از طرفین اعلام نشده و برخی از رسانه‌ها به آن اشاره کرده‌اند.

باید منتظر ماند و دید که همکاری با جی‌جی آبرامز و کمپانی او یعنی Bad Robot چه تاثیری روی فیلم‌های آتی برادران وارنر خواهد گذاشت و نحوه فعالیت این کارگردان شناخته شده و موفق در حوزه بازی‌های ویدیویی به چه صورت خواهد بود.

البته این اولین باری نیست که کمپانی Bad Robot و آبرامز با برادران وارنر همکاری می‌کند و پیش از این هم طرفین از سال ۲۰۰۶ با یکدیگر کار می‌کردند؛ کاری که نتیجه آن تولید سریال‌های موفقی مثل فرینج، وست‌ورلد و Person of Interest بود.

آبرامز درباره این موضوع گفت:

من بسیار خوشحالم که شانس نوشتن، تولید و کارگردانی برای این کمپانی فوق‌العاده را خواهم داشت. نمی‌توانم بیشتر از این برای آغاز کار خود صبر کنم.

از آن‌جا که وارنر مدیا مالکیت شبکه HBO را در اختیار دارد می‌توان انتظار داشت که تعدادی از سریال‌های جدید جی‌جی آبرامز از این شبکه پخش شوند.

یکی از مورد انتظاترین فیلم‌هایی که وظیفه پخش آن بر عهده برادران وارنر است، فیلم جدید کریستوفر نولان یعنی Tenet محسوب می‌شود که مدتی پیش اولین تیزر از آن منتشر شد.

.کپی شد https://vgto.ir/yn

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...