League of Legends در آستانه ۱۰ سالگی پرمخاطب‌ترین بازی پی سی شد

جلوتر از پابجی و فورتنایت

1

بازی League of Legends به ۸ میلیون کاربر همزمان رسید تا به پر مخاطب‌ترین بازی‌ پلتفرم پی سی در روزهای اخیر تبدیل شود.

League of Legends فاصله چندانی با ۱۰ ساله شدن ندارد و رسیدن به آمار باور نکردنی ۸ میلیون کاربر همزمان نشان می‌دهد که هنوز مدت زمان زیادی از عمر این بازی پرطرفدار باقی مانده است. همچنین سازندگان بازی در استودیو‌ Riot Games رویداد ویژه‌ای برای League of Legends در نظر گرفته‌اند که از ۲۳ مهر آغاز خواهد شد.

البته در مورد این که در حال حاضر چه عنوانی بیشترین کاربر همزمان را میان تمام بازی‌های پلتفرم پی سی دارد بحث‌های گوناگونی در جریان است. بازی کراس‌فایر که یک کلون از سری کانتر استرایک محسوب می‌شود، مدتی پیش به رکورد ۸ میلیون کاربر همزمان رسیده بود. جالب است بدانید این بازی در حال حاضر بیشتر ۶۶۰ میلیون اکانت ثبت‌نام شده دارد.

این موضوع که League of Legends بعد از ۱۰ سال همچنان در صدر لیست پرطرفدارترین بازی‌های روز قرار دارد،‌ نکته حائز اهمیتی است که در دنیای پر از تغییر بازی‌های ویدیویی کمتر شاهد آن هستیم. برای مثال، طی ماه‌های اخیر تب بازی‌های بتل رویال تا حد زیادی فروکش کرده و بازی‌هایی مثل فورتنایت و پابجی تعداد قابل مشاهده‌ای از کاربران خود را از دست داده‌اند.

در ضمن، League of Legends در حوزه ورزش‌های الکترونیکی هم حضور گسترده‌ای دارد؛ حوزه‌ای که برای کسب اطلاعات بیشتر از آن می‌توانید ویدیوی زیر را تماشا کنید:

.کپی شد https://vgto.ir/10c

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
میثم آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
میثم
مهمان
میثم

مرسی بابت ویدیو

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...