فعلا خبری از Destiny 3 نخواهد بود

بسته الحاقی Shadowkeep مسیر ۵ ساله دستینی 2 را آغاز می‌کند

0

با آماده شدن بازی Destiny 2 برای عرضه بسته الحاقی Shadowkeep، بانجی استودیوی توسعه‌دهنده از برنامه‌های آینده برای این فرنچایز صحبت کرده است. نقشه‌ای ۵ ساله برای بازی دستینی 2 تدارک دیده شده و این مسیر تازه با انتشار شدوکیپ در ابتدای مهر ماه آغاز خواهد شد. این یعنی اگر با غافلگیری خاصی روبرو نباشیم، حداقل تا ۵ سال دیگر برای تجربه نسخه سوم بازی صبر کنیم.

اما این مسیر چگونه خواهد بود؟ بازی دستینی 2 چه محتوایی مد نظر دارد تا بتواند برای ۵ سال آینده مخاطبانش را سرگرم نگه دارد؟ بسیاری از توسعه‌دهندگان ارشد این بازی، «لوک اسمیت» کارگردان، «اریک آزبورن» مدیر جامعه، «جاستین ترومن» مدیر تهیه و دیگران در رابطه با افق پیش روی دستینی 2 توضیحاتی قابل توجه ارائه کرده‌اند.

همه چیز در حال تغییر است

لوک اسمیت می‌گوید آنها می‌خواهند دنیایی جدید بسازند تا بازیکنان احساس کنند فعالیت‌هایشان دنیای بازی را رو به جلو حرکت می‌دهد و همه چیز مفهومی تاثیرگذار دارند. برای دستیابی به این هدف، اسمیت بسته الحاقی شدوکیپ را به عنوان «نخستین گام» تلقی می‌کند.

شدوکیپ بازیکن را دوباره به کره ماه می‌برد؛ لوکیشنی بسیار مهم که تحت تاثیر تغییراتی اساسی و البته وحشتناک قرار گرفته است. این روایت توضیح خواهد داد که دقیقا چه چیزی ماه را متحول کرده و چرا این اتفاقات می‌افتد. هر آنچه در شدوکیپ ببینید، در تمام دنیای دستینی به صورت دنباله‌دار تاثیر خواهد گذاشت.

شدوکیپ فقط چند لباس، تجهیزات و ماموریت به بازی اضافه نمی‌کند؛ به گفته جاستین ترومن این بسته الحاقی روش بازی کردن شما را تغییر خواهد داد. زره بازیکنان به نسخه 2.0 آپگرید شده و باعث می‌شود هر کدام از جایگاه‌های کاراکتر تاثیرگذار باشند. آمار و ارقام در صفحه هر کاراکتر دوباره ظاهر خواهد شد، فینیشرها نیز تغییراتی مهم کرده‌ که روی تمام ویژگی‌های آنها اثر می‌گذارند. علاوه بر این شدوکیپ مجموعه‌ای جدید از سلاح، از تجهیزات فصلی گرفته تا ابزار کاربردی گوناگون را به بازی اضافه می‌کند. اسمیت می‌گوید شدوکیپ در واقع به شما اجازه می‌دهد کاراکتر خودتان را به همان نحوی که دوست دارید بسازید.

روش‌های تازه برای بازی کردن

با انتشار شدوکیپ، بانجی مدل انتشار و مدیریت فصل‌های دستینی 2 را دست‌خوش تحول خواهد کرد. این استودیو روی نحوه ارتباط معنوی و مادی فصل‌های مختلف و بسته‌های الحاقی با یکدیگر تمرکز می‌کند تا داستان دستینی 2 را به طور کلی و یکپارچه پیش ببرد. داستان در مجموع به گونه‌ای است که روایات مختلف بازی را در کنار یکدیگر نگه داشته و تمام سوالات کاربران را پاسخ می‌دهد.

مت زیترمن دیگر مدیر تهیه این بازی توضیح می‌دهد هر بار که وارد بازی دستینی 2 می‌شوید، روشی جدید برای بازی کردن خواهید داشت. هر سیستم در فصول مختلف به نحوی طراحی شده تا بازی را برای کاربر شخصی‌سازی کند و وی بتواند برای خودش روایتی جذاب را پی بگیرد. آرتیفکت، یکی از المان‌های جدیدی است که به عنوان یک گرایند قدرتمند و نامحدود، به شما ابزار مبارزه و شکست دشمنان جدید و سخت‌تر دستینی 2 را می‌دهد. با معرفی آرتیفکت، بازی و عملکرد شما مجموعا کاراکترتان را تقویت می‌کند تا با سخت‌ترین چالش‌های این عنوان روبرو شوید.

ناگفته نماند بسته الحاقی Shadowkeep نهم مهر ماه برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد. ضمناً به محض آغاز به کار سرویس گوگل استیدیا، دستینی 2 برای این پلتفرم نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: توسعه‌دهنده Destiny می‌گوید اکتیویژن یک دیکتاتور ظالم نیست

.کپی شد https://vgto.ir/10k

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...