ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Modern Warfare 3
اخبار و مقالات

شایعه: ریک و میشون به Modern Warfare 3 خواهند آمد

دیتاماینرها در فایل‌های بازی Modern Warfare 3 ارجاعاتی به ریک گرایمز و میشون، شخصیت‌های سریال The Walking Dead، پیدا کرده‌اند. لیک‌ها نشان می‌دهند که ریک و میشون هر دو در آینده نزدیک به Modern Warfare ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۳۰ آبان ۱۴۰۲ | ۲۳:۴۱

دیتاماینرها در فایل‌های بازی Modern Warfare 3 ارجاعاتی به ریک گرایمز و میشون، شخصیت‌های سریال The Walking Dead، پیدا کرده‌اند.

لیک‌ها نشان می‌دهند که ریک و میشون هر دو در آینده نزدیک به Modern Warfare 3 خواهند آمد، احتمالاً به عنوان یک رویداد کراس‌اوور برای تبلیغ سریال اسپین‌آف جدید The Walking Dead: The Ones Who Live.

این خبر توسط دیتاماینر و افشاگر معتبر HeyImAlaix منتشر شده که اطلاعات Call of Duty را در چند سال گذشته به طور دقیق فاش کرده است.

مطلب پیشنهادی
یک زامبی چقدر عمر می‌کند؟
زامبی‌های The Walking Dead چقدر «زنده» می‌مانند؟

The Walking Dead: The Ones Who Live اسپین‌آف واکینگ دد است که بر روی هر دو شخصیت پس از خروج آن‌ها از سریال اصلی تمرکز می‌کند. ریک گرایمز پس از شلیک دینامیت و منفجر کردن پلی که ظاهرا او را کشته بود، سریال اصلی را در فصل نهم ترک کرد.

پس از چندین سال از مرگ ظاهری ریک، میشون برخی از دارایی‌های ریک را پیدا می کند. او بلافاصله پس از آن تصمیم می‌گیرد که باید هر طور شده ریک را پیدا کند.

The Walking Dead: The Ones Who Live این داستان را ادامه می‌دهد و در ۲۵ فوریه ۲۰۲۴ (۶ اسفند) پخش خواهد شد. انتظار می‌رود که ریک و میشون در این زمان به عنوان اپراتور به Modern Warfare 3 اضافه شوند.

The Ones Who Live شش قسمت خواهد داشت و ششمین اسپین آف از دنیای واکینگ دد محسوب می‌شود. اخیرا گفته شده بود که اسپین آف مربوط به شخصیت «دریل دیکسون» که Walking Dead: Daryl Dixon نام دارد فصل دومی خواهد داشت و «ملیسا مک‌براید» نیز در آن دوباره نقش کارول را ایفا می‌کند.

مطلب پیشنهادی
معرفی ۱۰ قاتل سریالی!
۱۰ سلاح برتر کالاف دیوتی موبایل

محبوب ترین بازی موبایلی بین ایرانی‌ها کدومه؟

پچ جدید Starfield پشتیبانی رسمی از DLSS را به بازی اضافه می‌کند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی