ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

کوجیما: Death Stranding بعد از گذشت نیمی از بازی جذاب خواهد شد

راستش را بخواهید بازی «خیلی» خسته‌کننده به نظر می‌رسد

۰

راستش را بخواهید، اگر کسی به من بگوید که برای لذت بردن از یک بازی باید تام نیمه‌ داستان صبر کنید، قطعا قید آن را خواهم زد و هیدئو کوجیما هم همین حرف را در مورد Death Stranding زده است.

هفته گذشته و در جریان توکیو گیم شو، کوجیما دقایق زیادی از گیم‌پلی Death Stranding را به نمایش گذاشت. در آن زمان بسیاری از کاربران اعتقاد داشتند که بازی به اندازه کافی جذاب به نظر نمی‌رسد و احتمالا در مدتی کوتاه خسته کننده خواهد شد. حال کوجیما مصاحبه‌ جدیدی انجام داده و به این قضیه واکنش نشان داده است:

بعضی‌ها اعتقاد دارند که بازی تقریبا مثل فیلم بیگانه است و باید با دنیای بازی و کارهایی که می‌توانید در آن انجام بدهید آشنا شوید. شاید در واقع Death Stranding زمانی واقعا سرگرم‌کننده به نظر برسد که کاربر ۵۰ درصد بازی را کامل کرده باشد.

کوجیما اعتقاد دارد در سایر عناوین مثل بازی‌های شوتر کاربر دقیقا می‌داند که با چه چالش‌های روبرو خواهد بود اما او دوست نداشته که Death Stranding هم چنین حسی را منتقل کند:

در Death Stranding همه از دانش صفر شروع می‌کنند. بدون آن که بدانند دقیقا چگونه باید بازی را تجربه کنند.

به نوعی کوجیما قصد دارد بازی پر از رمز و رازهایی باقی بماند که خود کاربران باید آن‌ها را کشف کنند. البته باید به این نکته توجه کرد که ۵۰ درصد زمان فیلم بیگانه، قابل قیاس با بازی Death Stranding که برای رساندن آن به نیمه باید ساعات زیادی را سپری کنید نیست و به احتمال زیاد گروه بزرگی از کاربران قید تمام کردن Death Stranding را خواهند زد.

نظر شما چیست؟‌ آیا حاضرید برای لذت بردن از این بازی ساعاتی طولانی صبر کنید؟ مدتی پیش هم اطلاعات جدیدی از Death Stranding منتشر شده بود و در ادامه هم می‌توانید ۳۰ دقیقه از گیم‌پلی این بازی را تماشا کنید:

.کپی شد https://vgto.ir/112

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...