ویدیوی جدید Death Stranding بخش‌های مختلف گیم‌پلی را نشان می‌دهد

هر آنچه که باید از جدیدترین ساخته هیدئو کوجیما بدانید

۰

طی سه سالی که از معرفی می‌گذرد، هیدئو کوجیما کمترین و گنگ‌ترین اطلاعات ممکن را از بازی Death Stranding به اشتراک گذاشت. در نتیجه، هیچ فردی مطمئن نبود که داستان و گیم پلی با محوریت چه موضوعاتی خواهد بود. طی ماه‌های گذشته سیاست کوجیما مقداری تغییر کرد و تا حدودی با فضای حاکم بر داستان آشنا شدیم اما اطلاعات چندانی از گیم‌پلی شاهد نبودیم. این شرایط بالاخره و با انتشار یک ویدیو ۴۹ دقیقه‌ای تغییر کرد.

در اولین ساعات برگزاری رویداد توکیو گیم شو، کوجیما پروداکشنز یک تریلر توجیهی از بازی Death Stranding منتشر کرد که در حدود هشت دقیقه زمان دارد. این تریلر روی شخصیت‌های سم بریجز، آملی و دای-هاردمن تمرکز دارد. هیدئو کوجیما اعلام کرد علاقه مندان بهتر است قبل از تماشای ویدیوی ۴۹ دقیقه‌ای به تماشای این تریلر داستانی بپردازند. بدین ترتیب، درک بهتری نسبت به اتفاقاتی که در داخل ویدیوی گیم پلی رخ می‌دهد خواهند داشت.

هیدئو کوجیما در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد تریلر جدید به مخاطبان اجازه می‌دهد تا هدف سم در بازی را درک کنند. ویدیوی ۴۹ دقیقه‌ای اما به معرفی ساز و کار گیم پلی پرداخته و نشان می‌دهد که سم چگونه دنیاهای اطراف خود را به یکدیگر متصل می‌کند. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تریلر توجیهی بازی Death Stranding همان ویدیویی است که در غرفه این عنوان در گیمزکام به نمایش گذاشته شده بود. تریلر توجیهی در ادامه قرار داده شده است:

 

 

ویدیوی جدیدی که با محوریت گیم‌پلی بازی Death Stranding منتشر شده، بدون شک باعث رفع سردرگمی طرفداران خواهد شد. این ویدیو المان‌های اصلی بازی از مکانیک‌های بقا و سفر در محیط گرفته تا مبارزات مسلحانه و مخفی کاری را نشان می‌دهد. همچنین در جریان آن برخی سیستم‌ها و مکانیک‌های دیگر از جمله سیستم مدیریت آیتم‌ها (Inventory) و استقامت که نقش مهمی در گیم پلی ایفا می‌کنند نیز به تصویر کشیده می‌شوند.

اینطور که از ویدیو می‌توان فهمید، المان‌های اجتماعی با الگو برداری از نحوه تعامل کاراکتر در Dark Souls یا Bloodborne طراحی شده است. با این تفاوت که نسخه کامل‌تری را در بازی Death Stranding شاهد هستیم. در ضمن، مبارزات به نمایش در آمده در این ویدیو شامل درگیری با دشمنان فراطبیعی، انسان‌ها و یک باس فایت می‌شود. این ویدیو را می‌توانید در ادامه تماشا کنید:

 

 

هیدئو کوجیما پیش از آغاز پنل در توکیو گیم شو توییتی درباره ویدیو ۴۹ دقیقه‌ای منتشر کرد. طبق متن او، این ویدیو برای آن دسته از افرادی است که هنوز به درک درستی نسبت به بازی Death Stranding دست نیافته‌اند و در خرید آن شک دارند. افرادی هم که تصمیم خود را برای خرید این عنوان گرفته‌اند، بهتر است به تماشای آن نپردازند تا غافل‌گیری‌ها در نظر گرفته شده برای آن‌ها بی‌ثمر نباشد.

در پایان، لازم به ذکر است که Death Stranding در تاریخ هشت نوامبر (۱۷ آبان ماه) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه می‌شود. با وجود شایعاتی پیرامون نسخه پی‌سی، هنوز خبری رسمی در این باره منتشر نشده است.

.کپی شد https://vgto.ir/ye

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...