ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Last Sentinel
اخبار و مقالات

عنوان جهان باز Last Sentinel معرفی شد

شعبه لس آنجلس Lightspeed Studios به رهبری استیو سی‌مارتین از سازندگان Grand Theft Auto و Red Dead Redemption، بامداد امروز بازی Last Sentinel را معرفی کرد، یک عنوان جهان باز جدید که در توکیو فوق ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۷ آذر ۱۴۰۲ | ۲۱:۱۶

شعبه لس آنجلس Lightspeed Studios به رهبری استیو سی‌مارتین از سازندگان Grand Theft Auto و Red Dead Redemption، بامداد امروز بازی Last Sentinel را معرفی کرد، یک عنوان جهان باز جدید که در توکیو فوق مدرن می‌گذرد.

این عنوان توسط موتور پیشرفته Unreal Engine 5 توسعه یافته است. اولین تریلر را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

یوتیوب

مطلب پیشنهادی
به کمک نیاز دارید؟ این مقاله چاره‌کارتان است
جواب بازی سماور | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۹۹۹ + آپدیت ۱۴۰۳

Last Sentinel که نوید یک دنیای زنده با «داستان‌سرایی بالغانه» و «گیم‌پلی پیچیده مبتنی بر اقدامات بازیکن» را می‌دهد، ۷۰ سال پس از سیلاب وسیع ناشی از یک فاجعه گرمایش جهانی می‌گذرد.

برخی از بخش‌های شهر توکیو زیر آب رفته و با دیواری از هم جدا شده‌اند و شهر قدیمی را تشکیل می‌دهند. بالای سطح دریا از ساختمان‌های آینده‌نگر مختلفی تشکیل شده که شکاف بزرگی بین دنیای قدیم و جدید ایجاد کرده است.

طبق بیانیه سازندگان، Last Sentinel با داشتن محیطی کاملا منحصر به فرد، روایت و تجربه گیم پلی، غرق در تاریخچه مکتوب، گرافیکی و تئاتری داستان‌های علمی تخیلی دیستوپیایی است.

بازیکنان کنترل شخصیت هیرومی شودا (Hiromi Shoda) را بر عهده می‌گیرند. اگرچه نقش او به عنوان یک حافظ صلح هنوز نامشخص است، چرا که روش‌های عملیاتی او در تریلر در بهترین حالت، بحث برانگیز است.

طبق اطلاعات VentureBeat، تریلر به صورت از پیش رندر شده اجرا شد و هیچ صحنه‌ای از گیم‌پلی را نشان نمی‌داد. بنابراین باید منتظر موارد بیشتری در ما‌های آینده بمانیم.


بهترین بازی های سال ۲۰۲۳ از نگاه ویجیاتو

فیلم نامه Dune 3 تقریبا به صورت کامل نوشته شده است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی