ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیلم Five Nights at Freddy’s 2
اخبار و مقالات

فیلم Five Nights at Freddy’s 2 هنوز چراغ سبز دریافت نکرده است

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که یونیورسال پیکچرز هنوز برنامه‌ای برای پیش‌برد و ساخت فیلم Five Nights at Freddy’s 2 ندارد. Night Swim یکی از جدیدترین فیلم‌های کمپانی بلوم‌هاوس پروداکشنز است که قرار است در ۵ ...

دنیا جهانگیری
نوشته شده توسط دنیا جهانگیری | ۱۲ دی ۱۴۰۲ | ۱۵:۲۰

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که یونیورسال پیکچرز هنوز برنامه‌ای برای پیش‌برد و ساخت فیلم Five Nights at Freddy’s 2 ندارد. Night Swim یکی از جدیدترین فیلم‌های کمپانی بلوم‌هاوس پروداکشنز است که قرار است در ۵ ژانویه (۱۵ دی) اکران شود. به همین بهانه، Collider با تهیه‌‌کننده اجرایی آن، رایان تورک صحبت کرده و پاسخ‌های غافل‌گیر‌کننده‌ای دریافت کرده است.

مطلب پیشنهادی
سفر به سوی ناشناخته‌ها
بهترین فیلم های ماجراجویی جذاب هالیوودی

او بیان کرده که دنباله فیلم ترسناک و علمی‌تخیلی M3GAN (مگان) در دست ساخت است، اما هنوز فیلمبرداری آن آغاز نشده و قرار است در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۵ (۲۸ دی ۱۴۰۳) در سینماها اکران شود. اما همانطور که ذکر شد، غافل‌گیری اصلی این است که یونیورسال پیکچرز هنوز به ساخت فیلم Five Nights at Freddy’s 2 چراغ سبز نشان نداده. تورک در این باره توضیح داد:

این فیلم فروش بسیار زیادی داشت. موفقیت بزرگی کسب کرد و ما بخاطر آن بسیار سپاسگزار هستیم. اما تامی [کارگردان] کار بزرگی انجام داده، اما ما هنوز منتظر دریافت چراغ سبز برای دنباله آن هستیم. این خبر بدی نیست، بلکه بخشی از پروسه است.

فیلم Five Nights at Freddy’s 2

فیلم Five Nights at Freddy’s بر اساس بازی ویدیویی ترسناک و بسیار محبوب این سری توسط اِما تامی کارگردانی شده و متیو لیلارد، جاش هاچرسون و مری استوارت از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند. شخصیت هاچرسون باید به عنوان نگهبان رستوران تلاش کند تا از دست فردی و دوستان رعب‌آورش بگریزد و برای زنده ماندن تلاش کند.

این فیلم با وجود نقدهای ضعیف و انتشار همزمان در سرویس استریم Peacock، توانست به فروش خوبی دست پیدا کند. و اکنون در میان عناوین انگشت‌شماری قرار دارد که با وجود انتشار همزمان در استریم، از مرز ۱۰۰ میلیون دلار در داخل آمریکا عبور کرده است.

مطلب پیشنهادی
داستان هیولا‌ی گوشت‌خوار مخوف
45 عنوان از بهترین فیلم های زامبی محور تاریخ سینما

بدترین بازی های تاریخ کدومان؟

یونیورسال برنده باکس آفیس آمریکا در سال ۲۰۲۳ بوده است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی