ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فروش لانچ The Last of Us Part 2 Remastered دو برابر فروش پارت اول بوده

Naughty Dog اخیرا به دلیل تاکید مجدد بر انتشار دوباره بازی The Last of Us Part 2 انتقادات زیادی دریافت کرد، اما واضح است که این عرضه برای استودیو و سونی جوابگو بوده است. The ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۵ بهمن ۱۴۰۲ | ۲۱:۲۴

Naughty Dog اخیرا به دلیل تاکید مجدد بر انتشار دوباره بازی The Last of Us Part 2 انتقادات زیادی دریافت کرد، اما واضح است که این عرضه برای استودیو و سونی جوابگو بوده است.

The Last of Us Part 2 Remastered هفته گذشته عرضه شد و به نظر می‌رسد که از نظر فروش، شروع خوبی داشته و در رتبه سوم جدول فروش فیزیکی هفتگی انگلستان قرار گرفت.

مطلب پیشنهادی
آخرالزمان به روایت حوا
بررسی بازی Stellar Blade

اکنون کریستوفر درینگ از GamesIndustry زمینه بیشتری را برای عملکرد بازی فراهم کرده و در توییتر فاش کرد که در زمان عرضه، The Last of Us Part 2 Remastered دو برابر فروش ریمیک قسمت اول در زمان عرضه در سال ۲۰۲۲ در بریتانیا، سودآوری کرده است.

The Last of Us

موفقیت ریمستر اخیرا در استقبال منتقدان نیز منعکس شده، به طوری که بازی در حال حاضر در متاکریتیک امتیاز ۹۱ از ۱۰۰ را کسب کرده است.

این نسخه ریمستر لست آف آس پارت ۲ علاوه بر بهبودهای بصری و فنی در بازی، شامل تجربه‌های جدیدی چون No Return که بخش مبارزاتی جدید است و همچنین موارد دیگری که از بازی اصلی حذف شده بوده‌اند، مثل بخش‌های اولیه توسعه مراحل به نام Lost Levels و حالت آزادانه گیتار می‌شود. حالت گیتار به شما اجازه می‌دهد تا ساز‌های مختلف را به واسطه شخصیت‌های متنوع تجربه کنید.

نسخه ریمستر همچنین دارای تروفی های جدیدی است که به بخش No Return گره خورده اند، اگرچه اگر بازی اصلی PS4 را بازی کرده باشید، به طور خودکار آن تروفی‌ها را در نسخه ریمستر نیز به دست خواهید آورد.


تجربه دوباره یک شاهکار | بررسی TLOU Part 2 Remastered

۵۰٪ از اعضای استودیو Black Forest Games اخراج شدند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • iman-generous
    iman-generous | ۶ بهمن ۱۴۰۲

    درود آمون و خدا و بشر بر ناتی داگ قهرمان. (Uncharted, The Last of Us, Crash Bandicoot, Jack & Dexter And....

مطالب پیشنهادی