ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Hogwarts Legacy
اخبار و مقالات

آپدیت Hogwarts Legacy برای تابستان ۲۰۲۴ اعلام شد

براساس پست جدید حساب بازی Hogwarts Legacy در ایکس، طرفداران این عنوان در تابستان سال ۲۰۲۴ به‌روزرسانی جدیدی را دریافت خواهند کرد. علاوه بر این آپدیت جدید، محتوایی که قبلا در انحصار پلی استیشن بوده ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۶ بهمن ۱۴۰۲ | ۲۱:۳۱

براساس پست جدید حساب بازی Hogwarts Legacy در ایکس، طرفداران این عنوان در تابستان سال ۲۰۲۴ به‌روزرسانی جدیدی را دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این آپدیت جدید، محتوایی که قبلا در انحصار پلی استیشن بوده است نیز اواخر تابستان امسال روی پلتفرم‌های دیگر منتشر خواهد شد. در حال حاضر، طرفداران پلی استیشن به برخی آیتم‌های انحصاری و Haunted Hogsmeade Quest و Hogsmeade Shop دسترسی دارند.

مطلب پیشنهادی
آلبوس پرسیوال وولفریک برایان دامبلدور
آشنایی با آلبوس دامبلدور – مدیر مدرسه‌ی هری پاتر

هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که تغییرات آینده بازی Hogwarts Legacy چه زمانی منتشر خواهند شد. همچنین دقیقا مشخص نیست که آیا تمام محتواهای انحصاری پلی استیشن روی کنسول‌های دیگر عرضه خواهند شد یا خیر و حتی کدام پلتفرم‌ها آن‌ها را دریافت خواهند کرد. با این حال در اطلاعیه‌ منتشر‌شده آمده است که طی ماه‌های آینده جزئیات بیشتری ارائه خواهد شد.

Hogwarts Legacy در حال حاضر برای پی‌سی، پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو سوییچ منتشر شده است. این عنوان از جمله بازی‌های موفق سال ۲۰۲۳ بوده که اخیرا گفته شده بود  پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۲۳ ایالات متحده بوده است. فروش بازی نیز تاکنون به ۲۲ میلیون نسخه رسیده است و در جدول سالانه بریتانیا به سلطنت ده ساله فیفا پایان داد.


تجربه دوباره یک شاهکار | بررسی TLOU Part 2 Remastered

ساخت سریال لایو اکشن The Final Fantasy 14 کنسل شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی