ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

احتمالا بازی جدیدی از سری Mafia ساخته می‌شود

همچنین این احتمال وجود دارد که شاهد ریمستر دو نسخه ابتدایی باشیم

۰

شرکت Take-Two Interactive سه علامت تجاری جدید را ثبت کرده که که مربوط به فرنچایز Mafia هستند و احتمالا شاهد ساخت دنباله‌ای برای این فرنچایز در کنار ریمستر نسخه دوم باشیم.

بازی Mafia III نتوانست چندان موفق عمل کند و بسیاری از طرفداران را ناامید ساخت، اما همچنان هم نام این فرنچایز بازیکنان را به یاد روزهای خوش نسخه‌های اول و دوم می‌اندازد. همین موضوع است که ثبت سه علامت تجاری حول Mafia طی ماه آگوست را جذاب می‌کند. دو علامت تجاری مربوط به Mafia و Mafia II هستند و لوگوی کلاسیک آن‌ها نیز ضمیمه شده، اما سومین علامت با اینکه با همین فرنچایز ارتباط دارد، از لوگوی کاملا متفاوتی نسبت به نسخه‌های منتشر شده بهره می‌برد.

همین مورد باعث شده بسیاری گمان کنند نسخه چهارم مافیا یا همان Mafia IV به‌زودی معرفی خواهد شد و هم‌اکنون مراحل ساختش را طی می‌کند. همانطور که پی‌سی گیمر به آن اشاره کرد، علامت‌های تجاری هر ده سال یکبار نیاز به تمدید دارند. نسخه‌های اول و دوم به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۱۱ عرضه شدند و به همین دلیل، تمدید این علامات تجاری در سال جاری غیرضروری به نظر می‌رسد.

mafiaالبته این بدان معنا نیست که سومین عنوان ذکر شده، قطعا دنباله این فرنچایز باشد. هیچ توضیحی نیز درباره آن داده نشده و خود Take-Two هم هنوز به این ماجرا واکنش نشان نداده. ممکن است این عمل فقط برای آغاز کمپین تبلیغاتی جدیدی صورت گرفته باشد. به هر حال، این لوگوی جدید باعث شده شایعات فراوانی در سطح اینترنت منتشر شوند که با در نظر گرفتن دو علامت تجاری دیگر، ساخت ریمستر دو نسخه نخستین هم منطقی به نظر می‌رسد.

نکته جالب توجه دیگر مربوط به Hangar 13، استودیوی سازنده Mafia III است. این استودیو طی سال اخیر مجبور به اخراج برخی از کارکنان خود شده که بعد از افتتاح شعبه‌ای در شهر برایتون بریتانیا رخ داد. همچنین واحد کشور چک 2K نیز به Hangar 13 پیوسته و چند دفتر کاری جدید را در اختیار این استودیو قرار داده. این علامت‌های تجاری از لوگوی جدید این استودیو نیز رونمایی کردند و مکان هر چهار دفتر آن‌ را لیست کرده‌اند: برنو، برایتون، پراگ و نوواتو.

در صورت انتشار اعلامیه‌ای رسمی، ویجیاتو نیز به آن خواهد پرداخت.

.کپی شد https://vgto.ir/13i

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...