ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

هفته آینده احتمالا شوکیس جدید نینتندو دایرکت برگزار شود

با وجود اینکه کنسول نینتندو سوییچ به اواخر عمر خود نزدیک شده است، اما همچنان عناوین جدیدی در راه آن هستند و هفته آینده یک رویداد برای بازی‌های ترد پارتی آن برگزار خواهد شد. بنابر ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۵

با وجود اینکه کنسول نینتندو سوییچ به اواخر عمر خود نزدیک شده است، اما همچنان عناوین جدیدی در راه آن هستند و هفته آینده یک رویداد برای بازی‌های ترد پارتی آن برگزار خواهد شد.

بنابر گزارش یک منبع داخلی به اسم Pyoro این شرکت ژاپنی خودش را برای شوکیس Nintendo Direct Partner در هفته آینده آماده می‌کند. اکنون این سوال برای طرفداران پیش امده که چه عناوینی در این رویداد حصور خواهند داشت؟ متاسفانه به نظر می‌رسد که چیزی برای هیجان زده کردن طرفداران وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی
بازی‌های نفرین شده
۹ بازی که رازهای ترسناکی دارند | آیس برگ

خود Pyoro اعلام کرده که برای این رویداد هیجان زده نیست و تنها به نمایش تریلر جدیدی از بازی Penny’s Big Breakaway اشاره کرد. نینتندو هنوز به این خبر واکنش نشان نداده است، اما Pyoro یک منبع تقریبا معتبر بین طرفداران محسوب می‌شود که اخیرا درباره آپدیت نینتندو سوییچ آنلاین نیز صحبت کرده بود.

نینتندو سوییچ

نینتندو احتمالا دیگر بازی فرست پارتی خاصی برای عرضه روی سوییچ ندارد و به همین خاطر رویداد هفته آینده روی بازی‌های ترد پارتی تمرکز دارد. همچنین بنابر گزارشات مختلف، تمام تمرکز این شرکت را روی کنسول نسل بعدی خود - که طبق گزارش‌ها اوایل ۲۰۲۵ عرضه می‌شود - قرار داده است. شایعات زیادی درباره سخت افزار این کنسول وجود دارد که هیچکدام از آن‌ها تاکنون تایید نشده‌‌اند.

مطلب پیشنهادی
از جکی چان بدلکار تا ارتش یک نفره شوارتزنگر
۱۰ فیلم اکشن قدیمی با قهرمانان مورد علاقه پدرها

باگ‌هایی که تبدیل به بخشی از بازی‌ها شدند

فیلم Thunderbolts دو ماه زودتر اکران خواهد شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی