ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

رونمایی کامل از پیس میکر برای مورتال کامبت ۱ صورت گرفت

شخصیت پیس میکر هفته آینده به صورت دسترسی زودهنگام به بازی مورتال کامبت ۱ (Mortal Kombat 1) اضافه می‌شود و اکنون با انتشار تریلری کامل به طرفداران معرفی شده است.  پیس میکر یکی از شخصیت‌هایی ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۴ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۳:۵۷

شخصیت پیس میکر هفته آینده به صورت دسترسی زودهنگام به بازی مورتال کامبت ۱ (Mortal Kombat 1) اضافه می‌شود و اکنون با انتشار تریلری کامل به طرفداران معرفی شده است. 

پیس میکر یکی از شخصیت‌هایی بسته الحاقی سال اول مورتال کامبت ۱ محسوب می‌شود که با سه هفته تاخیر در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. پیس میکر با آغاز فصل جدید و در تاریخ ۲۸ فوریه (۹ اسفند ۱۴۰۲) در دسترس خریداران Kombat Pack قرار می‌گیرد. دیگر بازیکنان می‌‌توانند این شخصیت را در تاریخ ۶ مارچ (۱۶ اسفند) به صورت جدا نیز خریداری کنند. 

مطلب پیشنهادی
مبارزات و چالش‌ها را راحت‌تر انجام دهید
نکاتی که باید درباره بخش Invasion بازی مورتال کامبت 1 بدانید

پیس میکر در بازی Mortal Kombat 1 ایگلی را نیز به همراه خود دارد و فیتالیتی او نیز شامل استفاده از جت پک و توانایی Sonic Boom می‌شود. شخصیت کامئو فصل جدید نیز جنت کیج (Janet Cage) هست که ورژن منفی و مونث جانی کیج است. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از پیس میکر در بازی مورتال کامبت ۱ را در زیر مشاهده کنید:

با اضافه شدن پیس میکر تنها دو شخصیت از بسته الحاقی سال اول Mortal Kombat 1 باقی می‌مانند که Ermac، هوملندر و تاکاهاشی تاکدا هستند. Ermac و هوملندر در فصل بهار در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند و تاکاهاشی تاکدا هم در تابستان به بازی اضافه می‌شود. اد بون همچنین اشاره کرده است که NetherRealm روی یک بسته الحاقی داستانی نیز کار می‌کند. 

Mortal Kombat 1 هم‌اکنون برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC در دسترس است.

مطلب پیشنهادی
نکاتی که قطعا به دردتان می‌خورد
نکاتی که باید پیش از شروع بازی Mortal Kombat 1 بدانید

چرا طرفدارای فورتنایت از کالاف پلیرها خوش شانس‌ترن؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی