ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Modern Warfare
اخبار و مقالات

Modern Warfare 3 در صدر جدول فروش ژانویه ایالات متحده قرار گرفت

Modern Warfare 3 پرفروش‌ترین بازی ژانویه در ایالات متحده بود، در حالی که PS5 بار دیگر پلتفرم کنسول برتر بود. آخرین بازی اکتیویژن Call of Duty بالاتر از عناوین جدید Tekken 8، Suicide Squad: Kill ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۴ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۱:۰۷

Modern Warfare 3 پرفروش‌ترین بازی ژانویه در ایالات متحده بود، در حالی که PS5 بار دیگر پلتفرم کنسول برتر بود.

آخرین بازی اکتیویژن Call of Duty بالاتر از عناوین جدید Tekken 8، Suicide Squad: Kill the Justice League و Persona 3 Reload در صدر جدول فروش نرم‌افزاری قرار گرفت، در حالی که Madden NFL 24 در رتبه پنجم قرار گرفت.

به گفته شرکت تحقیقاتی Circana، دیگر بازی‌های جدید در جدول ۲۰ عنوان پرفروش شامل Like a Dragon: Infinite Wealth در رتبه هفتم، Prince of Persia: The Lost Crown در رتبه سیزدهم و Jujutsu Kaisen: Cursed Clash در رتبه نوزدهم بودند.

مطلب پیشنهادی
آیا راه برون‌رفتی هست... که منجر به مرگ نشود؟
۵ خروج خاطره‌انگیز از جوخه‌ی خودکشی

پس از انتشار نسخه بازسازی شده PS5 بازی The Last of Us Part 2، در رتبه نهم جدول قرار گرفت، بالاتر از رتبه ۱۶۷ در ماه دسامبر. Circana فروش‌های Packetpair ناشر بازی Palworld را ردیابی نمی‌کند، بنابراین فروش بازی در به‌روزرسانی ماهانه آن گنجانده نشده است.

Modern Warfare 3

از نظر سخت افزاری، پلی استیشن ۵ عملکرد قوی خود را در سال ۲۰۲۳ ادامه داد و دوباره به صدر فروش ماهانه از نظر دستگاه و دلار رسید.

به گفته مت پیسکاتلا، مدیر اجرایی Circana، پس از ۳۹ ماه در دسترس بودن، فروش دستگاه‌های PS5 تا به امروز اکنون ۷٪ جلوتر از PS4 در همان زمان در بازار و ۶۸٪ جلوتر از PS3 بوده است.

Nintendo Switch از نظر فروش دستگاه در ماه گذشته در رتبه دوم قرار گرفت، در حالی که Xbox Series X/S در رتبه دوم فروش دلاری قرار گرفت.

مجموع هزینه‌های مصرف‌کننده ایالات متحده برای سخت‌افزار، محتوا و لوازم جانبی بازی در ژانویه ۱۵ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت و به ۵.۱ میلیارد دلار رسید که ناشی از جهش در فروش نرم‌افزار و کمک به یک دوره ردیابی پنج هفته‌ای در مقایسه با دوره ردیابی چهار هفته‌ای در سال گذشته بود.

مطلب پیشنهادی
عصر طلایی بازی‌های فایتینگ
بررسی بازی Tekken 8

چرا طرفدارای فورتنایت از کالاف پلیرها خوش شانس‌ترن؟

رونمایی کامل از پیس میکر برای مورتال کامبت ۱ صورت گرفت - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی