ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Last Epoch
اخبار و مقالات

تعداد بازیکنان همزمان Last Epoch در استیم به ۲۳۴ هزار رسید

درحالی که تنها چند روز از خارج شدن بازی Last Epoch از حالت دسترسی زودهنگام می‌گذرد، استودیو Eleventh Hour Games به جایگاهی ورای انتظارات دست پیدا کرده است. این روزها ما شاهد موفقیت بازی‌هایی هستیم ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۳۲

درحالی که تنها چند روز از خارج شدن بازی Last Epoch از حالت دسترسی زودهنگام می‌گذرد، استودیو Eleventh Hour Games به جایگاهی ورای انتظارات دست پیدا کرده است.

این روزها ما شاهد موفقیت بازی‌هایی هستیم که به ناگهان مانند بمب اتم در فضای مجازی منفجر می‌شوند و صدها هزار یا بلکه میلیون‌ها بازیکن را به سوی خود می‌کشانند. نمونه بارز این موضوع Palworld (با بیش از ۲۵ میلیون بازیکن) و Helldivers 2 (با رکورد ۴۵۸ هزار بازیکن همزمان در استیم) محسوب می‌شوند.

مطلب پیشنهادی
بهترین سلاح‌ها با نرخ شلیک بالا کدامند؟
بهترین سلاح‌های SMG در کالاف دیوتی وارزون موبایل

در این میان به‌نظر می‌رسد بازی Last Epoch نیز توانسته به شکلی غیرمنتظره مورد توجه هزاران بازیکن در استیم قرار بگیرد و اکنون رکورد شگفت‌انگیز ۲۳۴ هزار بازیکن همزمان را برای خود ثبت کرده است. برای مقایسه بد نیست بدانید دو اثر مشابه Last Epoch‌ از نظر ژانر و طراحی Path of Exile و Diablo 4 هستند که در بهترین حالت به ترتیب ۲۱۱ و ۲۸ هزار بازیکن همزمان را تجربه کرده‌اند.

بازی Last Epoch

بازی جدید استودیو Eleventh Hour Games در سال ۲۰۱۹ به شکل دسترسی زودهنگام در اختیار بازیکنان قرار گرفت و شامل پنج کلاس مختلف است؛ هرکدام از این کلاس‌ها با پیش‌روی شما و به دست آوردن مهارت‌های جدید، دچار تغییرات گسترده می‌شوند.

البته باید اشاره داشت که علی‌رغم رکورد قابل توجه از لحاظ تعداد بازیکن همزمان، نقدهای این بازی در استیم اخیرا به Mixed تغییر کرده و تنها ۶۲ درصد از نظرات مخاطبان مثبت است. مهم‌ترین مشکل این بازی نیز مثل بقیه آثار آنلاین، بحث ظرفیت سرورها و مشکلات بازیکنان برای وارد شدن به فضای چندنفره است.

مطلب پیشنهادی
باس فایتی که خون شما را ذره ذره مصرف می‌کند
چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟

فشاری ترین بازی های تاریخ 

پشتیبانی از بازی Rainbow Six Siege می‌تواند تا ابد ادامه داشته باشد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی