ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Assassin's Creed
اخبار و مقالات

جزئیات جدیدی از Assassin’s Creed Infinity و بازی‌های آینده سری فاش شد

همانطور که می‌دانید Assassin's Creed Codename Red نسخه بعدی مجموعه اساسینز کرید است و انتظار می‌رود تا آخر 2024 بتوانیم آن را بازی کنیم. اما شاید فراموش کرده باشید که Codename Red قرار است بخشی ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۱:۲۶

همانطور که می‌دانید Assassin's Creed Codename Red نسخه بعدی مجموعه اساسینز کرید است و انتظار می‌رود تا آخر 2024 بتوانیم آن را بازی کنیم. اما شاید فراموش کرده باشید که Codename Red قرار است بخشی از یک هاب بزرگ به‌نام Assassin's Creed Infinity باشد. تاکنون چیزهای چندان زیادی از پلتفرم جدید این مجموعه نمی‌دانستیم، اما تام هندرسون در گزارش جدید خود ما را بیشتر با این سیستم آشنا کرده است.

همانطور که در اطلاعات پیشین فهمیده بودیم، Assassin's Creed Infinity از این پس قرار است هاب اصلی مجموعه اسسینز کرید باشد و تمام بازی‌های آینده، همچون Red و Hexe و Invictus، از طریق آن اجرا خواهند شد. هندرسون می‌گوید که ویدیویی از اینفینیتی دیده که نشان می‌دهد کاربر وقتی در این هاب باشد، تنها در چند ثانیه می‌تواند وارد Assassin's Creed Red می‌شود و بازی را از همان جایی که مانده بود ادامه دهد، آن هم بدون نیاز به بوت شدن دوباره بازی. البته هندرسون می‌گوید که قادر به انتشار این ویدیو نیست.

مطلب پیشنهادی
بهترین لباس‌هایی که بسیم می‌تواند در حین مبارزه به تن کند
بهترین لباس‌هایی که می‌توانید در Assassin’s Creed: Mirage بپوشید

اینفینیتی که قرار است همزمان با Red لانچ شود، در دنیای مدرن جریان دارد و روی لایو سرویس متمرکز خواهد بود. به عبارت دیگر می‌توانید در Infinity شاهد همان المان‌های آشنایی باشید که در سایر عناوین لایو سرویس می‌بینید. برای مثال یک فروشگاه به نام The Exchange وجود دارد که شامل آیتم‌های تزئینی برای دو شخصیت اصلی Red، یعنی Naoe و Yasuke می‌شود.

Assassin's Creed Red

همچنین یک ویژگی به نام Synchronisation وجود دارد که شامل «پروژه‌هایی» برای هر شخصیت می‌شود. به‌نقل از هندرسون، این پروژه‌ها عملا بتل پس‌های کوچکی هستند که برای هر کدامشان داستان خاصی روایت می‌شود و با اتمام آن‌ها، جوایز تزئینی جدید به دست می‌آید. پروژه‌های بیشتر به مرور زمان به Assassin's Creed Infinity اضافه می‌شوند و غالبا روی DLCها یا بازی‌های جدید مجموعه تمرکز دارند. این ویژگی حتی برای مواقعی که فاصله زیادی بین انتشار محتوای جدید می‌افتد نیز به کار گرفته خواهد شد تا همچنان بازیکنان را در بازی نگه دارد.

هندرسون می‌گوید که یوبیسافت می‌خواهد هر دو سال یک بازی جدید منتشر کند و تجربه‌های کوچک‌تری هم بین آن‌ها در اینفینیتی قرار دهد. Red که اواخر 2024 از راه می‌رسد، Invictus به‌عنوان یک بازی چندنفره در 2025 منتشر می‌شود تا در سال 2026 شاهد آمدن Hexe باشیم. Hexe قرار است «تاریک‌ترین اساسینز کرید تاریخ» باشد و قرار است برای اولین بار در میان بازی‌های اصلی سری، تنها یک زن را به عنوان شخصیت اصلی داستان دارد. نام شخصیت اصلی Hexe در حال حاضر Elsa است.

چندین پروژه دیگر نیز توسط یوبیسافت در حال ساخت هستند. این پروژه‌ها Obsidian (بازسازی Black Flag)، بازی جدیدی به نام Nebula (که در هند، امپراتوری آزتک و مناطق مدیترانه‌ای جریان دارد) یک بازی کو-آپ چهارنفره PvE به نام Raid، یک بازی چندنفره PvP دیگر به نام Echoes، و در نهایت یک بازسازی دیگر از بازی‌های قبلی سری هستند. تمام این پروژه‌ها قرار است تا آخر دهه میلادی جاری منتشر شوند.

مطلب پیشنهادی
تمشک‌‌ طلایی بدترین بازی‌های تاریخ!
کوییز ۴۷ ویجیاتو؛ آیا بدترین بازی‌های تاریخ را می‌شناسید؟

بررسی بازی اسکال اند بونز

حالت تک‌نفره بازی Nightingale در دست ساخت قرار دارد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Mohammad-Nikhalat-Jahromi
    Mohammad-Nikhalat-Jahromi | ۸ اسفند ۱۴۰۲

    بازسازی دیگر : امیدوارم ریمیک یک

مطالب پیشنهادی