ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Mass Effect
اخبار و مقالات

بازی بعدی Mass Effect همچنان در مرحله پیش‌تولید قرار دارد

از بسته شدن استودیو Ridgeline تا کنسلی پروژه بازی The Mandalorian از ریسپاون اینترتینمنت، تعدیل نیروی اخیر شرکت الکترونیک آرتز ترکش‌های بسیاری داشته است. با این حال به‌نظر می‌رسد استودیو مطرح بایوور و پروژه‌هایش از ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۳

از بسته شدن استودیو Ridgeline تا کنسلی پروژه بازی The Mandalorian از ریسپاون اینترتینمنت، تعدیل نیروی اخیر شرکت الکترونیک آرتز ترکش‌های بسیاری داشته است. با این حال به‌نظر می‌رسد استودیو مطرح بایوور و پروژه‌هایش از این قضیه در امان بوده‌اند، چراکه روند توسعه Dragon Age: Dreadwolf با قدرت پیش می‌رود و بازی جدید Mass Effect نیز در مرحله پیش‌تولید قرار دارد و مخاطبان نیازی به نگرانی در رابطه با آن ندارند.IGN گزارش داده بر اساس اطلاعات موجود بازی بعدی مس افکت هنوز هم در مرحله پیش‌تولید قرار دارد (درست مثل آگوست سال گذشته میلادی)، اما دلیل این مسئله مشکلات استودیو یا ناشر آن یعنی EA نیست. در واقع کار توسعه بازی Dragon Age: Dreadwolf بیشتر شده و اعضای بایوور به شکل جدی روی آن متمرکز هستند.

گفته می‌شود سازندگان طی تابستان پیش‌رو یک نمایش مفصل برای رونمایی کامل از Dreadwolf خواهند داشت و نهایتا این بازی در تاریخ مشخصی از ۲۰۲۴ روانه بازار می‌شود.

بازی Dragon Age

الکترونیک آرتز در رابطه با تعدیل نیروی اخیر خود اعلام کرده که قصد دارد از ساخت بازی‌های لایسنس شده و آی‌پی‌هایی که متعلق به شرکت‌های دیگر است فاصله بگیرد. در عوض، EA تمرکز خود را روی توسعه و رشد دادن IPهای داخلی خود می‌گذارد، که این مورد شامل عناوین مهمی چون دراگون ایج و Mass Effect می‌شود. به همین دلیل، اینکه پروژه‌های بایوور تحت تاثیر تعدیل نیروی اخیر قرار نگرفته آنچنان جای تعجب ندارد.

در پایان باید اشاره کرد که با وجود تعلق آی‌پی دو بازی بلک پنتر و آیرن‌من به مارول، الکترونیک آرتز آن‌ها را کنسل نکرده و این عناوین همچنان در دست توسعه هستند. همچنین، طبق برخی شایعات بازی مس افکت بعدی احتمالا تا سال ۲۰۲۹ روانه بازار نشود.

مطلب پیشنهادی
باس فایتی که خون شما را ذره ذره مصرف می‌کند
چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟

لست آف آس چجوری با موسیقی داستان میگه؟

الکترونیک آرتز ۶۷۰ کارمند خود را اخراج می‌کند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی