ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Tokyo Game Show
اخبار و مقالات

زمان برگزاری Tokyo Game Show اعلام شد

نمایشگاه بازی‌های توکیو (Tokyo Game Show) یکی از مهم‌ترین رویدادهای تقویم صنعت بازی است و به تازگی زمان برگزاری در سال جاری اعلام شده است. از ۲۶ تا ۲۹ سپتامبر (۵ تا ۸ مهر ۱۴۰۳)، ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۸

نمایشگاه بازی‌های توکیو (Tokyo Game Show) یکی از مهم‌ترین رویدادهای تقویم صنعت بازی است و به تازگی زمان برگزاری در سال جاری اعلام شده است.

از ۲۶ تا ۲۹ سپتامبر (۵ تا ۸ مهر ۱۴۰۳)، توکیو گیم شو ۲۰۲۴ پذیرای بازدیدکنندگان، کارکنان صنعت و کارشناسان از سراسر جهان است و از آن‌ها برای شرکت در نمایشگاه‌ها، پنل‌ها، دموهای گیم‌پلی و نمایش‌ها دعوت می‌کند.

تِم رویداد امسال که در ماکوهاری مسه (Makuhair Messe) در چیبا برگزار می‌شود، Trailblaze the World the Gaming است. این یک رویداد ترکیبی سطح بالا خواهد بود که از شوکیس فیزیکی با یک ارائه مجازی پیشرفته برای گیمرهایی که نمی‌توانند سفر کنند، پشتیبانی می‌کند.

نمایشگاه بازی‌های توکیو بزرگ‌ترین رویداد در نوع خود در منطقه APAC است که با گیمزکام، PAX و E3 سابق رقابت می‌کند. امسال برگزارکنندگان از بازدیدکنندگان دعوت می‌کنند تا در بزرگ‌ترین طرح نمایشگاهی که تا به حال برای این رویداد ساخته شده، شرکت کنند اما یک مکان مجازی گسترده نیز برای کسانی که نمی‌توانند به توکیو بروند، ایجاد شده است.

Tokyo Game Show

برای دو روز اول، Tokyo Game Show منحصرا برای مهمانان تجاری و رسانه‌ها باز خواهد بود و دو روز آخر برای عموم در دسترس خواهد بود. سال گذشته، بیش از ۲۵۰ هزار نفر از نمایشگاه بازدید کردند و انتظار می‌رود گیمرها و شخصیت‌های مهم بیشتری امسال شرکت کنند.

پیش‌بینی می‌شود که ۲۵۰۰ غرفه در طول این رویداد در دسترس قرار گیرد - غرفه‌داران تا ۲۴ می فرصت دارند تا برنامه‌های خود را دریافت کنند. مطمئنا یک رویداد به یادماندنی خواهد بود که سر و صدای زیادی در دنیای بازی ایجاد خواهد کرد.


لست آف آس چجوری با موسیقی داستان میگه؟

الکترونیک آرتز ۶۷۰ کارمند خود را اخراج می‌کند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی