ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ساخت فصل دوم سریال Shogun بعید به نظر می‌رسد

چند هفته از آغاز پخش سریال شوگان (Shogun) گذشته و استقبال از آن به حدی خوب بوده که خیلی از بینندگان خواهان ساخت فصل دوم آن هستند.  سریال شوگان بر اساس رمانی از جیمز کلاول ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۲

چند هفته از آغاز پخش سریال شوگان (Shogun) گذشته و استقبال از آن به حدی خوب بوده که خیلی از بینندگان خواهان ساخت فصل دوم آن هستند. 

سریال شوگان بر اساس رمانی از جیمز کلاول (James Clavell) ساخته شده و قرار است تنها یک فصل داشته باشد. این کتاب در سال ۱۹۷۵ منتشر شد و یک اثر کلاسیک محسوب می‌شود. در سال ۱۹۸۰ نیز سریالی با اقتباس از این کتاب ساخته و با استقبال خوبی روبه رو شد. با وجود پتانسیل بالا سریال Shogun برای تبدیل شدن به یک فرانچایز بزرگ، شورانرهای آن عقیده متفاوتی دارند. 

ریچل کوندو (Rachel Kondo) و جاستین مارکز (Justin Marks)، دو شورانر سریال شوگان، در مصاحبه با هالیوود ریپورتر اعلام کردند که طرفداران نباید انتظار فصل‌های بیشتری را داشته باشند. این مینی سریال طی ۱۰ قسمت داستان کتاب جیمز کلاول را پوشش می‌دهد و سازندگان هم نمی‌خواهد فراتر از کتاب بروند. 

سریال Shogun

مینی سریال شوگان در سال ۱۶۰۰ در ژاپن جریان دارد و دو داستان جدا از هم را روایت می‌کند که روی سرنوشت این کشور تاثیرگذار هستند. شورای نایب السلطنه بر علیه لرد یوشی توراناگا با بازی هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) شورش کرده است و از طرف دیگر یک کشتی اسرارآمیز اروپایی در یک دهکده ماهیگیری در همان نزدیکی پیدا شده است. 

تاکنون ۳ قسمت از شوگان تاکنون پخش شده و ۷ قسمت باقی مانده نیز به صورت هفتگی از شبکه FX پخش خواهند شد. 

مطلب پیشنهادی
اوقات خوش برای طرفداران سونیک
نقد مینی سریال Knuckles | سرگرمی کودکانه

قاتل جدید بازی های شوتر چیه و چرا؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی