ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

مدیر سابق ایکس باکس سرنوشت کنسول‌های خانگی را در هاله‌ای از ابهام می‌بیند

پیتر مور (Peter Moore)، مدیر سابق ایکس باکس (مایکروسافت)، الکرونیک آرتز و سگا، باور دارد که یک سری سوال و ابهام بسیار مهم درباره آینده کنسول های خانگی وجود دارد.  آینده کنسول های خانگی همیشه ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۵

پیتر مور (Peter Moore)، مدیر سابق ایکس باکس (مایکروسافت)، الکرونیک آرتز و سگا، باور دارد که یک سری سوال و ابهام بسیار مهم درباره آینده کنسول های خانگی وجود دارد. 

آینده کنسول های خانگی همیشه یک بحث مهم محسوب می‌شود، مخصوصا که اکنون مایکروسافت سیاست‌ خود را تغییر داده و می‌خواهد به یک ناشر ترد پارتی تبدیل شود. از طرف دیگر سونی نیز تصمیم گرفته خیلی از بازی‌های خود را برای پی‌سی منتشر کند. کنسول‌های ایکس باکس هم در سال‌های گذشته چندان فروش خوبی را تجربه نکرده‌اند و به همین خاطر آینده کنسول‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارند. 

اکنون پیتر مور اعلام کرده که شرکت‌های سونی و مایکروسافت باید به سوالات مهمی درباره آینده و نسل بعدی کنسول‌های خانگی پاسخ دهند. پیتر مور اعلام کرد که شرکت مایکروسافت در نسل هفتم و با وجود موفقیت‌های ایکس باکس ۳۶۰، پایان کار کنسول های خانگی را مورد بررسی قرار داده بود. حالا این شرکت‌ها می‌توانند به سوال هزینه‌های میلیاردی در مقابل انتشار مولتی پلتفرم فکر کنند.

کنسول های خانگی ایکس باکس و پلی استیشن

مدیر سابق مایکروسافت مطمئن است که در توکیو، ردموند، کیوتو و واشنگتن این سوالات به شکل جدی مورد بررسی هستند. این موضوع جایی مهم می‌شود که در ابتدا هر نسل این شرکت‌ باید ضررهای میلیارد دلاری را قبول کنند. همین الان هم می‌بینیم که شرکت‌های بزرگ مثل سونی و مایکروسافت برای جلوگیری از ضرر دست به تعدیل نیرو می‌زنند و شاید حاضر نباشند ضرر‌های بیشتر را به جان بخرند. 

پیتر مور همچنین به این اشاره کرد که مایکروسافت در گذشته به فکر عرضه هیلو برای پلی استیشن بود.

مطلب پیشنهادی
برداشتی کمدی از یک بازی ویدیویی
نقد سریال Twisted Metal | فلز درهم‌تنیده

قاتل جدید بازی های شوتر چیه و چرا؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی