ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Baldur’s Gate 3
اخبار و مقالات

خبری از بسته الحاقی یا دنباله برای Baldur’s Gate 3 نخواهد بود

Swen Vincke، بنیانگذار استودیو Larian اخیرا فاش کرد که این استودیو هیچ گونه اکسپنشن یا بسته الحاقی برای Baldur's Gate 3 منتشر نخواهد کرد. همچنین روی قسمت چهارم آن نیز کار نمی‌کند. وینکه در یک ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۳ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۵:۰۰

Swen Vincke، بنیانگذار استودیو Larian اخیرا فاش کرد که این استودیو هیچ گونه اکسپنشن یا بسته الحاقی برای Baldur's Gate 3 منتشر نخواهد کرد. همچنین روی قسمت چهارم آن نیز کار نمی‌کند.

وینکه در یک پنل در جریان GDC 2024 (طبق گزارش IGN)، گفت که استودیو قصد دارد از فضای Dungeons and Dragons دور شود و روی چیز جدیدی کار کند. اینکه مالک آی‌پی، شرکت Wizards of the Coast می‌خواهد چه کاری انجام دهد، مشخص نیست.

مطلب پیشنهادی
دراما در مدرسه
بررسی بازی Persona 3: Reload

Vincke که کارگردانی نقش‌آفرینی مورد تحسین منتقدان را نیز بر عهده داشت، سال گذشته گفته بود که ساخت بسته الحاقی «غیرقابل انجام» نیست، اما همچنان «بسیار سخت» خواهد بود.

در مورد بازی بعدی آن‌ها، لاریان ممکن است دوباره سری Divinity: Original Sin را ادامه دهد. قبل از اینکه Baldur's Gate 3 فاز دسترسی زودهنگام را ترک کند، وینکه گفت که تیم «قطعا در مقطعی به آن بازی بازخواهد گشت».

Baldur’s Gate 3

صرف نظر از این، «زمان زیادی» طول خواهد کشید تا استودیو آماده صحبت در مورد عنوان بعدی خود شود. هنوز هم به‌روزرسانی‌هایی برای Baldur’s Gate 3 منتشر خواهد شد.

استودیو Larian در چند ماه گذشته به خوبی از بالدرز گیت ۳ پشتیبانی کرده و قصد دارد در سال ۲۰۲۴ نیز به صورت رسمی ابزار ماد را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

استقبال بازیکنان و طرفداران نیز از بازی Baldur’s Gate 3 بسیار خوب بوده و تاکنون احتمالا بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

قاتل جدید بازی های شوتر چیه و چرا؟

دو تریلر جدید از فصل دوم سریال House of the Dragon منتشر شدند [تماشا کنید] - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی