ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی‌های بلیزارد دوباره در کشور چین در دسترس قرار می‌گیرند

بلیزارد بازی‌های خود را یک سال و نیم پیش در چین از دسترس خارج کرد ولی در تابستان سال ۲۰۲۴ شاهد بازگشت آن‌ها به بازار این کشور خواهیم بود.  در ابتدای سال ۲۰۲۳ قرارداد NetEase ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۴:۱۰

بلیزارد بازی‌های خود را یک سال و نیم پیش در چین از دسترس خارج کرد ولی در تابستان سال ۲۰۲۴ شاهد بازگشت آن‌ها به بازار این کشور خواهیم بود. 

در ابتدای سال ۲۰۲۳ قرارداد NetEase و بلیزارد به پایان رسیده بود و این شرکت‌ها نتوانستند در ادامه به توافق جدید دست پیدا کنند. در واقع به نظر می‌رسد که این اتفاق به خاطر قرارداد جدید مایکروسافت با NetEase رخ داده است. در سمت مقابل مایکروسافت نیز می‌خواهد که بازی‌های این شرکت چینی را روی ایکس باکس و پلتفرم‌های خود منتشر کند. 

از این رو بازی‌هایی مثل اورواچ، دیابلو و World of Warcraft که در کشور چین بسیار محبوب هستند، دوباره در دسترس قرار می‌گیرند. جزئیات بیشتر این قرارداد در آینده نزدیک منتشر می‌شود تا ببینیم کدام بازی‌های NetEase در راه ایکس باکس هستند. باید اشاره کنیم که بلیزارد به دنبال راه حل دیگری برای ورود دوباره به بازار چین بود، اما این قرارداد کار آن‌ها را آسان‌تر کرده است. 

بلیزارد

باید به این نکته اشاره کنیم که دولت چین نسبت به بازی‌های ویدئویی سیاست‌های خود را کمی تغییر داده است. به همین خاطر سهام تنسنت ۱۶٪ (معادل ۵۴ میلیارد دلار) و سهام شرکت نت‌ایز (NetEase) به اندازه ۳۰٪ افت کرده و آسیب مالی زیادی به این شرکت‌ها وارد کرده است. 

این دستورالعمل‌های جدید به مسائل شایع مربوط به خرج کردن مبالغ گزاف در بازی‌های آنلاین از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای می‌پردازد.


از نزدیک شدن به گیرز ۶ تا کالاف دیوتی در خلیج فارس | ویجی‌لاگ پلاس

فیلم Planet of the Apes
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی