ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

گزارش: ریمیک بازی Prince of Persia: Sands of Time به کلی زیر و رو شده است

خیلی‌ها چشم انتظار ریمیک Prince of Persia: Sands of Time هستند، ولی مثل اینکه باید تریلر منتشر شده از این بازی شاهزاده ایرانی را به دست فراموشی بسپاریم.  ریمیک Prince of Persia: Sands of Time ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۴:۳۰

خیلی‌ها چشم انتظار ریمیک Prince of Persia: Sands of Time هستند، ولی مثل اینکه باید تریلر منتشر شده از این بازی شاهزاده ایرانی را به دست فراموشی بسپاریم. 

ریمیک Prince of Persia: Sands of Time بیش از سه سال پیش معرفی شده ولی روند توسعه بسیار بدی داشته است. بهار سال ۲۰۲۲ Ubisoft اعلام کرد که توسعه این بازسازی دیگر برعهده استودیوهای شرکت در شهر پونه و بمبئی نیست و یوبیسافت مونترال پروژه را در دست گرفته است. آخرین گزارشات نیز حاکی از آن بودند که توسعه ریمیک شاهزاده ایرانی خوب پیش می‌رود.

مطلب پیشنهادی
تماشا کنید!
داستان کامل بازی Prince of Persia: The Lost Crown

اکنون سایت اینسایدر گیمینگ توانسته به جزئیات بیشتری از روند توسعه ریمیک بازی Prince of Persia: Sands of Time دست پیدا کند. اول از همه باید تریلر منتشر شده را فراموش کنید، چون که یوبیسافت مونترال همه چیز را از صفر آغاز کرده است. تصاویری که این سایت به آن‌ها دسترسی پیدا کرده نشان می‌دهد که پروژه هنوز در فازهای اولیه توسعه قرار دارد. 

ریمیک بازی Prince of Persia: Sands of Time

اعلام شده بود که مونترال توسعه این بازسازی را بر اساس کارهایی که توسط دو استودیو قبلی انجام شده بود، ادامه خواهد داد. سایت اینسایدر گیمینگ اما ادعا دارد که همه چیز تغییر کرده و هنوز فاصله زیادی با عرضه بازی داریم. یک تغییر مهم دیگر این است که یوری لوونتال (Yuri Lowenthal) دیگر قرار نیست به عنوان صداپیشه شاهزاده ایرانی بازگردد. 

همچنین باید اشاره کنیم که یک بازی روگ لایک از Prince of Persia نیز در دست ساخت قرار دارد که احتمالا به زودی معرفی می‌شود.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

از نزدیک شدن به گیرز ۶ تا کالاف دیوتی در خلیج فارس | ویجی‌لاگ پلاس

فیلم Planet of the Apes
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی