ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اطلاعات جدیدی از Sonic the Hedgehog 3 منتشر شد

شرکت کنندگان رویداد CinemaCon 2024 پارامونت با نگاهی انحصاری به فیلم Sonic the Hedgehog 3 بخش‌های کوتاهی از فیلم با حضور Shadow و دکتر روباتنیک از سونیک ۳ تماشا کردند. این طور که به ...

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۴:۲۱

شرکت کنندگان رویداد CinemaCon 2024 پارامونت با نگاهی انحصاری به فیلم Sonic the Hedgehog 3 بخش‌های کوتاهی از فیلم با حضور Shadow و دکتر روباتنیک از سونیک ۳ تماشا کردند.

مطلب پیشنهادی
هرکسی کو دور ماند از اصل خویش، باز جوید روزگار وصل خویش
بررسی بازی Sonic Superstars

این طور که به نظر می‌رسد این ویدیو با حضور دکتر روباتنیک شروع می‌شود که البته موهای بلندی دارد و تغییرات ظاهری او مثل اضافه وزنش مشابه کاراکتر ثور از Avengers: Endgame است.

در ادامه شاهد مبارزه Sonic، Tails و Knuckles با Shadow هستیم و اینجا اولین جایی است که می‌توانیم برای اولین بار ظاهر Shadow را ببینیم. او هرگز در این ویدیو صحبت نمی‌کند، اما به نظر می‌رسد که کاراکترش کاملا شبیه چیزی باشد که در سری بازی‌ها دیده‌ایم. اگرچه که نهایتا طرفداران باید کمی بیشتر منتظر بمانند تا Shadow را خودشان ببینند.

فیلم سونیک ۳

در حالی که دیدن Shadow در عمل هیجان‌انگیز بود، اما هنوز باید بفهمیم چه کسی نقش این جوجه تیغی ترسناک را بازی می‌کند. چیزی که می دانیم این است که Sonic the Hedgehog 3 در روز ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ منتشر می‌شود و شاهد اضافه شدن کریستن ریتر، آلیلا براون، جیمز ولک، سوفیا پرناس، کریستو فرناندز و یورما به این فیلم هستیم. با وجود نقش بسیاری از این بازیگران را نمی‌دانیم، اما براون تایید کرد که نقش ماریا روباتنیک را بر عهده خواهد گرفت.

همچنین خبر بزرگی این مراسم این بود که جیم کری به عنوان دکتر روباتنیک بازمی‌گردد و این بر خلاف اعلام بازنشستگی این بازیگر بعد از فیلم دوم سونیک خواهد بود.

مطلب پیشنهادی
اوقات خوش برای طرفداران سونیک
نقد مینی سریال Knuckles | سرگرمی کودکانه

چه بلایی سر کیلزون اومد؟

فصل دوم سریال Monarch: Legacy of Monsters ساخته می‌شود - ویجیاتو
IGN
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی