ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

سازندگان The Rogue Prince of Persia با دیگر تیم یوبیسافت تبادل نظر کردند

Evil Empire، توسعه‌دهندگان The Rogue Prince of Persia، برای ساخت بازی خود با استودیو Ubisoft Montpellier، تیم سازنده The Lost Crown تبادل نظر می‌کرده، زیرا این دو تقریبا همزمان ساخته می‌شدند. تا ابتدای سال ۲۰۲۴، ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۱:۰۹

Evil Empire، توسعه‌دهندگان The Rogue Prince of Persia، برای ساخت بازی خود با استودیو Ubisoft Montpellier، تیم سازنده The Lost Crown تبادل نظر می‌کرده، زیرا این دو تقریبا همزمان ساخته می‌شدند.

تا ابتدای سال ۲۰۲۴، علیرغم اینکه طرفداران التماس می‌کردند که این سری را دوباره ببینند، خبری از عنوان جدید شاهزاده ایرانی نبود. این آرزو با بازی Prince of Persia: The Lost Crown چند ماه پیش به خوبی برآورده شد.

اما اکنون در حال دریافت دومین بازی، یک اثر روگ‌لایک از تیم سازنده Dead Cells هستیم که هفته گذشته معرفی شد.

مطلب پیشنهادی
تمشک‌‌ طلایی بدترین بازی‌های تاریخ!
کوییز ۴۷ ویجیاتو؛ آیا بدترین بازی‌های تاریخ را می‌شناسید؟

همانطور که توسط Game Rant گزارش شده، Evil Empire و Ubisoft Montpellier در واقع در حین توسعه بازی‌های Prince of Persia خود با یکدیگر همکاری نزدیکی داشتند تا مطمئن شوند که کار مشابه یکدیگر را انجام نمی‌دهند و مطمئن شوند که این سری را به دو روش مختلف ارائه می‌دهند.

The Rogue Prince of Persia

لوسی دواگنیر، کارگردان The Rogue Prince of Persia، این موضوع را تایید کرد و گفت که استودیو حتی توانست The Lost Crown را در طول آلفا تجربه کند.

بله، ما با یکدیگر تبادل نظر می‌کردیم. بازی آن‌ها را زمانی که هنوز در مراحل آلفا بود، تجربه کردیم، تقریبا همزمان با شروع توسعه The Rogue Prince of Persia بود. مرتبا با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کردیم تا مطمئن شویم کارهای مشابهی انجام نمی‌دهیم، از کارهایی که آن‌ها انجام می‌دادند و کارهایی که ما انجام می‌دادیم یادداشت‌برداری می‌کردیم تا مطمئن شویم که دو دیدگاه متفاوت از یک فرنچایز ایجاد کنیم.

دواگنیر فاش کرد که The Rogue تقریبا در زمانی که The Lost Crown در مراحل آلفا بود شروع به ساخت کرد که نشان می‌دهد بازی Ubisoft Montpellier کمی زودتر از اثر روگ‌لایک شروع شده بود.

با توجه به عرضه The Rogue Prince of Persia به صورت دسترسی اولیه در استیم و همینطور انتشار محتوای جدید از The Lost Crown در ماه‌های آتی، امیدواریم که این همکاری در آینده نیز ادامه پیدا کند.


بررسی حاشیه های اخیر صنعت گیم | ویجی کست

مدیر سابق پلی استیشن به نینتندو آمریکا پیوست - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی