ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بتای بازی Frostpunk 2 به صورت رسمی آغاز شد

بتای بازی فراست پانک ۲ (Frostpunk 2) برای کسانی که نسخه دیلاکس بازی را پیش‌خرید کرده بودند، آغاز شده و می‌توانید ماجراجویی سرد خود را از امروز آغاز کنید.  بشریت در اولین بازی زیر سرما ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۳:۱۵

بتای بازی فراست پانک ۲ (Frostpunk 2) برای کسانی که نسخه دیلاکس بازی را پیش‌خرید کرده بودند، آغاز شده و می‌توانید ماجراجویی سرد خود را از امروز آغاز کنید. 

بشریت در اولین بازی زیر سرما طاقت فرسای دنیای پسا آخرالزمانی متحد شده بود. اما پس از تضمین زنده ماندن، علایق دیگر در مرکز توجه قرار می‌گیرند. این دنباله بیشتر بر جنبه اجتماعی تمرکز دارد و شما با ایده‌آل‌های مختلف سر و کار خواهید داشت، بر شورایی به عنوان مباشر شهر نظارت و خواسته‌های جناح‌های مختلف را برآورده می‌کنید. با این حال، راضی کردن همه آسان نیست. 

افزایش مقیاس به این معنی است که زمان در طول هفته‌ها و ماه‌ها سپری می‌شود و به جای ساختن تک ساختمان‌ها مناطق بزرگ‌تری را در شهر به پا می‌کنید. با این بتا به بخشی از مد سندباکس Frostpunk 2 به نام Utopia Builder Preview دسترسی پیدا کنند که تقریبا ۴۰٪ از تجربه کل بازی را شامل می‌شود. 

بازی Frostpunk 2

بازی اول که در سال ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی و سال بعد برای کنسول‌ها منتشر شد، بازیکنان را برای مدیریت شهروندان و زیرساخت‌های آخرین شهر باقی مانده روی زمین به چالش می‌کشید. فراست پانک ۲ سی سال بعد از نسخه اول بازی جریان دارد، جایی که بشر با یک عصر یخبندان جدید در حال انقراض است. 

فراست پانک ۲ در تاریخ ۲۵ جولای (۴ مرداد ۱۴۰۳) برای پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود.  


بررسی بازی Dragon's Dogma 2 | کپکام چی پخته؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی