ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

سازندگان MultiVersus از مکانیزم‌های جدید مبارزات می‌گویند

پس از پایان بتای MultiVersus در سال گذشته، این بازی ماه آینده به طور کامل منتشر خواهد شد. در کنار کاراکترهای جدید، تغییرات جزئی، اضافه شدن حالت PvE، تغییر موتور بازی به Unreal Engine 5 ...

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۴:۱۴

پس از پایان بتای MultiVersus در سال گذشته، این بازی ماه آینده به طور کامل منتشر خواهد شد. در کنار کاراکترهای جدید، تغییرات جزئی، اضافه شدن حالت PvE، تغییر موتور بازی به Unreal Engine 5 و موارد دیگر، مکانیزم‌هایی به مبارزات بازی اضافه شده که از بین آن‌ها می‌توان به حملات جدید Dash اشاره کرد.

توسعه‌دهنده می‌گوید که این فنون به بازیکنان انعطاف‌پذیری و امکان خلاقیت بیشتری می‌دهد، زیرا می‌توان از آن برای شروع یک ترکیب یا ادامه دادن کمبوها استفاده کرد. Parry یکی دیگر از مکانیک‌های جدید بازی به شمار می‌رود و بازیکنی که آن را با موفقیت اجرا کنند سریعتر از حریف خود سلامتی خود را به دست می‌آورند.

Parry کردن امکان ضد حمله را برای بازیکن فراهم می‌کند، هرچند که به زمان‌بندی دقیقی برای انجام آن نیاز دارید، و اگر آن زمان را از دست بدهید، شدیدا آسیب‌پذیر می‌شوید.

بازی MultiVersus

همه شخصیت‌های موجود از نسخه بتای باز این اثر، به شکل قابل‌توجهی منطقی‌تر و بالانس‌تر شده‌اند و حتی توانایی‌های جدیدی دریافت کرده‌اند.

Player First همچنین تغییراتی را برای بهبود وضوح بازی در طول مبارزات با ایجاد خطوط و نمادهای رنگی برای شخصیت‌ها ایجاد کرده است. دوربین همچنین پویاتر است و بسته به آنچه در بازی می گذرد، حرکت و زوم می کند.

MultiVersus در تاریخ ۲۸ می (یک ماه دیگر) برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد.


بررسی بازی استلار بلید

فیلم Deadpool & Wolverine بهترین سکانس‌های کشن MCU را دارد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی