ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Manor Lords در روز اول عرضه ۱ میلیون نسخه فروش داشته است

بازی استراتژیک Manor Lords روز گذشته به صورت دسترسی زودهنگام در استیم منتشر شده و توانسته تاکنون بیش از ۱ میلیون نسخه فروش داشته باشد.  کمپانی Hooded Horse به عنوان ناشر Manor Lords اعلام کرده ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۰:۴۵

بازی استراتژیک Manor Lords روز گذشته به صورت دسترسی زودهنگام در استیم منتشر شده و توانسته تاکنون بیش از ۱ میلیون نسخه فروش داشته باشد. 

کمپانی Hooded Horse به عنوان ناشر Manor Lords اعلام کرده است که این بازی طی ۲۴ ساعت، توانسته ۱ میلیون فروش داشته باشد. همچنین رکورد ۱۷۰ هزار بازیکن همزمان نیز توسط این بازی در استیم ثبت شده و حتی انتظار می‌رود که طی روزهای آتی آن را بهبود نیز ببخشد. باید اشاره کنیم که هیچ عنوان دیگری در ژانر شهرسازی نتوانسته چنین رکوردی در استیم ثبت کند.

این عنوان پیش از انتشار، در لیست انتظار بیش از ۳ میلیون کاربر استیم قرار داشت و به همین خاطر انتظار می‌رود که به فروش خوب خود ادامه دهد. این عنوان تجربه‌ای منحصر بفرد و جالب است که به بازیکنان اجازه می‌دهد نه‌تنها شهر خود را بسازند، بلکه حتی به عنوان ارباب در شهرشان قدم بزنند و جزئیات زندگی مردم را با دقت مشاهده کنند.

Manor Lords با تمام جاه‌طلبی و عمقش ساخته تنها یک نفر است، فردی به نام «گرگ استیچن» که تحت نام Slavic Magic به عنوان توسعه‌دهنده بازی شناخته می‌شود. او به‌تنهایی بازی‌ای ساخته که توانسته نظر میلیون‌ها گیمر در سرتاسر جهان را به خود جلب کند. این عنوان به مدت یک سال در فاز دسترسی زودهنگام باقی می‌ماند و سپس به صورت کامل منتشر می‌شود. 

Manor Lords در حال حاضر تنها برای پی‌سی‌ منتشر شده، اما برای کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس نیز در دست توسعه است. 


داستان شرود ؛ پادشاه بازی های شوتر

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی