ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

استودیو Bloober Team دو پروژه معرفی نشده در دست ساخت دارد

استودیو Bloober Team بیشتر روی ژانر وحشت تمرکز می‌کند و در حال حاضر علاوه‌بر ریمیک سایلنت هیل ۲، دو پروژه معرفی نشده دیگر نیز در دست ساخت دارد.  اولین بازی Project C نام دارد که ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

استودیو Bloober Team بیشتر روی ژانر وحشت تمرکز می‌کند و در حال حاضر علاوه‌بر ریمیک سایلنت هیل ۲، دو پروژه معرفی نشده دیگر نیز در دست ساخت دارد. 

اولین بازی Project C نام دارد که با همکاری کمپانی تیک-تو توسعه داده می‌شود و مربوط به یک ای‌پی‌ کاملا جدید است. دومین بازی نیز Project R نام دارد که بر اساس یکی از ای‌پی‌های کمپانی Skybound Entertainment در دست ساخت قرار دارد و برای عرضه در سال ۲۰۲۵ به بازار برنامه‌ریزی شده است.

مطلب پیشنهادی
بازی‌های نفرین شده
۹ بازی که رازهای ترسناکی دارند | آیس برگ

باید اشاره کنیم که شرکت Skybound Entertainment توسط رابرت کیرکمن (Robert Kirkman) تاسیس شده که خالق کتاب‌های مصور The Walking Dead و Invincible است. Project C حاصل همکاری با Private Division از تیک-تو بوده و در مراحل پیشرفته توسعه قرار دارد. این بازی بخشی از استراتژی بلند مدت استودیو محسوب می‌شود که ای‌پی‌ آن متعلق به خود بلوبر تیم خواهد بود. 

استودیو Bloober Team

استودیو Bloober Team آماده است تا از Project C در سال جاری رونمایی کند ولی در حال حاضر هیچ جزئیاتی از آن در اختیار ما قرار ندارد. ریمیک سایلنت هیل ۲ نیز در مراحل پایانی توسعه قرار دارد و به زودی از تاریخ عرضه آن رونمایی می‌شود، از این رو بلوبر تیم می‌تواند در آينده نزدیک روی دو پروژه دیگر بیشتر تمرکز کند. 

بازی Silent Hill 2 برای پلی استیشن ۵ و پی‌سی در دست توسعه است ولی تاریخ انتشار آن مشخص نیست.

مطلب پیشنهادی
مورمور‌‌کننده‌ترین عناوین کوتاه
معرفی ۱۰ فیلم کوتاه برتر در ژانر وحشت

داستان شرود ؛ پادشاه بازی های شوتر

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی