ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

شایعه: انیمیشن Kingdom Hearts توسط دیزنی ساخته خواهد شد

هفته گذشته، خبر رسید که دیزنی در حال کار بر روی یک سریال تلویزیونی یا فیلم Kingdom Hearts است، اگرچه مشخص نبود کدام یک است. یکی از منابع داخلی اکنون ادعا کرده که این یک ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۱:۴۱

هفته گذشته، خبر رسید که دیزنی در حال کار بر روی یک سریال تلویزیونی یا فیلم Kingdom Hearts است، اگرچه مشخص نبود کدام یک است. یکی از منابع داخلی اکنون ادعا کرده که این یک انیمیشن سینمایی است و حتی ممکن است در سینما اکران شود.

The DisInsider در پرسش و پاسخی با اشاره به شایعات گفت:

دیزنی در حال ساخت یک انیمیشن Kingdom Hearts است. در حالی که از سال‌ها پیش شنیده بودم که ایده انجام پروژه‌ای در دیزنی پلاس است، اخیرا شنیده‌ام که هدف آن اقتباس برای سینما است، اما در حال حاضر هنوز چراغ سبز داده نشده است.

مطلب پیشنهادی
از تجربه چیزهای جدید، تا مسئولیت‌پذیری
۸ انیمیشن محبوب دیزنی که بهترین درس زندگی را می‌دهند

این اولین باری نیست که درباره اقتباس Kingdom Hearts می‌شنویم. در سال ۲۰۲۰، امره کایا، سردبیر The Vulcan Reporter، چیزی مشابه را فاش کرد. او در توییتی نوشت:

سریال Kingdom Hearts در دیزنی پلاس در دست ساخت است. دیزنی در ابتدا می‌خواست آن را بسازد، اما این کار انجام نشد، بنابراین از اسکوئر انیکس خواسته شد تا با استفاده از Unreal Engine یک پایلوت بسازد. این سریال به احتمال زیاد لایو اکشن نیست، بلکه انیمیشن CG است. آن‌ها در حال حاضر در حال انتخاب صداپیشه هستند.

ممکن است این پروژه به عنوان یک سریال تلویزیونی شروع شده باشد اما برنامه‌ها تغییر کردند. در هر صورت، اکنون سه نفر از اینسایدرها ادعا می‌کنند که دیزنی نوعی اقتباس از KH در دست ساخت دارد.

Kingdom Hearts

چند روز پیش Daniel Richtman، خبر داد که بازی Kingdom Hearts 4 سال آینده میلادی عرضه خواهد شد. یعنی به احتمال زیادی تریلر جدیدی در تابستان امسال منتشر می‌شود.

با توجه به اینکه طرفداران شش سال بین رونمایی و عرضه Kingdom Hearts 3 صبر کردند، این یک تغییر بزرگ خواهد بود. به نظر می‌رسد که تعداد کمی از آن‌ها انتظار داشتند این دنباله در سال ۲۰۲۵ منتشر شود، حتی اگر در این مرحله فقط یک شایعه باشد.


داستان شرود ؛ پادشاه بازی های شوتر

اولین تریلر فیلم پیش‌درآمد شیرشاه Mufasa: The Lion King منتشر شد [تماشا کنید] - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی