ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

سیستم موردنیاز برای اجرای بازی Hellblade 2 اعلام شد

در یک پست جدید در توییتر، استودیو Ninja Theory از سیستم موردنیاز برای اجرای بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در پی‌سی رونمایی کرد. برای پیش‌تنظیم گرافیک پایین، توسعه‌دهندگان پردازنده‌های Intel 15-8400 و AMD Ryzen 5 ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۱

در یک پست جدید در توییتر، استودیو Ninja Theory از سیستم موردنیاز برای اجرای بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در پی‌سی رونمایی کرد.

برای پیش‌تنظیم گرافیک پایین، توسعه‌دهندگان پردازنده‌های Intel 15-8400 و AMD Ryzen 5 2600 را پیشنهاد می‌کنند. برای پردازنده گرافیکی، نینجا تئوری NVIDIA GTX 1070، AMD RX 5700 و Intel Arc A580 را فهرست کرده است.

برای دستیابی به عملکرد very high با 4K، توسعه‌دهندگان یک پردازنده Intel 15-12600K یا AMD Ryzen 7 5700X را توصیه کرده‌اند. در بخش پردازنده گرافیکی، این پیش‌تنظیم به NVIDIA RTX 4080 یا AMD RX 7900 XTX نیاز دارد.

قابل ذکر است که نینجا تئوری FPS مورد نظر را برای هیچ یک از این استانداردها مشخص نکرده است. بازی‌هایی مانند Ghost of Tsushima Director’s Cut که ماه گذشته مشخصات رایانه شخصی را فاش کرد، اغلب اهداف FPS را مشخص می‌کنند.

Hellblade 2

مشخصات رایانه شخصی Horizon Forbidden West نیز همینطور بود و Remedy حتی به اندازه کافی مهربان بود که حداقل سیستم موردنیاز در پی‌سی را برای Alan Wake 2 کاهش داد. در نتیجه، برخی از طرفداران نگران FPS بالقوه Hellblade 2 در هنگام لانچ هستند.

در اوایل آوریل، گزارشی از IGN، اعلام کرد که نسخه‌های کنسولی Hellblade 2 با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه با وضوح پویا قفل خواهند بود. مشخص نیست که آیا مشخصات پی‌سی نشان می‌دهد که روی آن نیز به همین صورت اجرا خواهد شد یا خیر.

در پست امروز، تئوری نینجا اضافه کرد که «با استفاده از DLSS 3، FSR 3 یا XESS 1.3 می‌توان به نرخ فریم یا وضوح بالاتری دست یافت». اینها ممکن است برای دستیابی به عملکرد 60FPS ضروری باشند.

مطلب پیشنهادی
یک عنوان بقامحور دیگر
تلاش برای بقا در جهنم یخ‌زده بازی Winter Survival

از صعود تا سقوط فال‌اوت | Fallout

بازی Resident Evil 9 به زودی معرفی می‌شود - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی