ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رمدی
اخبار و مقالات

بازی شوتر چندنفره رمدی Project Kestrel کنسل شد

استودیو رمدی، سازنده بازی‌هایی همچون Alan Wake 2 و Control، اعلام کرد که یکی از بازی‌های در دست ساختش با نام Project Kestrel کنسل شده است. این تصمیم در این راستا گرفته شد که رمدی ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۱:۵۵

استودیو رمدی، سازنده بازی‌هایی همچون Alan Wake 2 و Control، اعلام کرد که یکی از بازی‌های در دست ساختش با نام Project Kestrel کنسل شده است. این تصمیم در این راستا گرفته شد که رمدی روی سایر بازی‌هایش تمرکز کند.

با اینکه هیچوقت اطلاعات چندانی از Project Kestrel منتشر شد، اما می‌دانیم که این بازی ابتدا یک شوتر چندنفره مجانی با نام Project Vanguard بود که بعد از مدتی به یک بازی پولی و کو-آپ با نام Project Kestrel تبدیل شد. اما این بازی، که نیمی از بودجه‌اش توسط کمپانی تنسنت تامین شده بود، هیچگاه از مراحل ابتدایی توسعه جلوتر نرفت و در نهایت رمدی با یک بیانیه تایید کرد که ساخت این بازی به‌طور کل لغو شده است.

مطلب پیشنهادی
الن ویک ۲ از آنچه فکر می‌کردیم بیشتر معما دارد!
راهنمای تمامی قفل‌ها و کدهای بازی Alan Wake 2

علی‌رغم لغو شدن این پروژه، رمدی اعلام کرد که هیچ تعدیل نیرویی اعمال نمی‌شود و اعضای تیم Project Kestrel به پروژه‌های دیگر منتقل خواهند شد. با این حال این استودیو می‌خواهد تعداد استخدامی‌های خود را کاهش دهد.

مدیرعامل رمدی یعنی تِرو ویرتالا در یک بیانیه گفت:

پروژه Kestrel در ابتدا امیدوارکننده بود، اما همچنان در مراحل اولیه توسعه باقی مانده بود. سایر پروژه‌های ما پیشرفت خوبی داشته‌اند و در حال ورود به مراحل بعدی توسعه هستند. افزایش تمرکز روی آن‌ها برای ما مزایای زیادی دارد. ما می‌توانیم توسعه‌دهندگان با استعداد Kestrel را به این پروژه‌ها منتقل کنیم و بسیاری از بخش‌های پشتیبانی ما تمرکز بیشتری روی عملیاتشان پیدا خواهند کرد.

این راه دیگریست تا مطمئن شویم پروژه‌های ما به خوبی جلو می‌روند. من می‌خواهم از تیم توسعه Kestrel تشکر کنم. با این که برای صلاح رمدی تصمیم به لغو این پروژه گرفتیم، کار تیم ما خوب بود و درس‌های ارزشمندی به ما داد. همچنین می‌خواهم از تنسنت برای همکاری‌شان تشکر کنم. آن‌ها بسیار حرفه‌ای و حمایتگر بوده‌اند.

در حال حاضر رمدی مشغول توسعه Control 2، بازسازی دو نسخه اول Max Payne و یک بازی مرموز در دنیای کنترل به نام Codename Condor است.

مطلب پیشنهادی
تماشا کنید
تحلیل + داستان کامل Alan Wake 2

چندتا از این اصطلاحات ویدیوگیمی رو می‌دونید؟ | قسمت دوم

بسته الحاقی بازی Starfield احتمالا روی House Va’ruun تمرکز خواهد داشت - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی