ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی جدید ناتی داگ می‌تواند انقلاب بزرگی در صنعت باشد

درک مین استریم بازی‌های ویدئویی دوباره تعریف می‌شود

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۱:۴۴

چهار سال از عرضه آخرین بازی جدید ناتی داگ گذشته و اکنون نیل دراکمن (Neil Druckmann) به صحبت درباره پروژه بعدی این استودیو پرداخته است. 

نیل دراکمن به عنوان رئیس جدید ناتی داگ مصاحبه‌ای داشته که در سایت رسمی پلی استیشن منتشر شده و به صحبت درباره پروژه بعدی استودیو پرداخت. جدا از ریاست استودیو، دراکمن به عنوان کارگردان در ساخت بازی جدید نقش دارد و آن را هیجان انگیزترین پروژه دوران حرفه‌ای خودش می‌داند که می‌تواند درک جریان اصلی از یک ویدئو گیم را دوباره تعریف کند. 

موفقیت سریال لست آو آس روی این پروژه تاثیر بسیار زیادی داشته و خیلی‌ها را با دنیاها و داستان‌های بسیار غنی صنعت ویدئو گیم آشنا کرده است. این اشاره کنیم که دراکمن در حال حاضر روی The Last of Us 3 کار نمی‌کند و سونی به آن‌ها آزادی عمل کافی را داده تا یک آی‌پی جدید را توسعه دهند. 

من خوش شانس بودم که روی چندین پروژه رویایی کار کرده‌ام و در حال حاضر برای پروژه جدیدی استودیو هیجان زده هستم و حتی شاید هیجان انگیزترین پروژه من باشد. امروزه قدردانی فزاینده‌ای برای بازی وجود دارد که برخلاف زمانی که من بزرگ می‌شدم، همه گروه‌های سنی را در برمی‌گیرد. این تغییر با سرمایه‌گذاری ما با سریال The Last of Us به تلویزیون برجسته شده است. مشتاقم ببینم بازی جدید با چه واکنشی روبه رو می‌شود، زیرا می‌تواند درک مین استریم از ‌بازی‌های ویدئویی را بازتعریف کند.

آنچارتد ۴ از ناتی داگ

استودیو ناتی داگ هیچ وقت از رسیک کردن و استفاده از ایده‌های جدید ترس نداشته و با وجود محبوبیت بسیار زیاد آنچارتد در گذشته، فرانچایز  The Last of Us را ساخت. دراکمن باور دارد که هنر مستلزم ریسک است و نمی‌توانی یک اثر را به طور کامل مهندسی و موفقیت‌ آن را پیش بینی کنید.

این استودیو در سال گذشته تایید کرد که چند بازی تکنفره در دست ساخت دارد که یکی از آن‌ها لست آو آس ۳ و دیگری آی‌پی جدید دراکمن است، با این وجود تاکنون از هر دو پروژه تقریبا هیچ جزئیاتی منتشر نشده. 

مطلب پیشنهادی
چه خبر از منجی ایکس باکس؟
استارفیلد تونست ایکس باکس رو نجات بده؟ | ویجی کست
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی