ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تمامی صداگذاری‌های ریک و مورتی توسط جاستین رویلند از MultiVersus پاک شد

ماجراهای رویلند در دنیای انیمیشن و ویدیوگیم همچنان ادامه دارد و این بار نوبت به اخراج او از MultiVersus رسیده است.

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۴ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۲۳

پس از گذشت نزدیک به یک سال از پایان بتای بازی MultiVersus، تغییرات بسیاری در نسخه‌ی کامل این اثر تغییر کرده و این بار قرار نیست اضافه شدن یک کاراکتر جدید به مبارزات باشد. جاستین رویلند، خالق ریک و مورتی و صداگذار هر دو شخصیت، از بازی حذف شده و تمامی خطوط او توسط افراد جدیدی دوباره ضبط شده است.

جایگزین‌های رویلند در ریک و مورتی یعنی Ian Cardoni و Harry Belden، نقش‌های اصلی خود را در MultiVersus نیز بر عهده گرفته‌اند و همانطور که در گزارش‌ها اشاره شد، فایل‌های صوتی ضبط شده توسط رویلند که عموما به قسمت‌های مختلفی از این سریال انیمیشنی مربوط بوده، جای خود را به صدای ایان و هری داده است.

در اوایل سال ۲۰۲۳، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه رویلند به جرایم خشونت خانگی و حبس کاذب متهم شده است. متعاقباً، شبکه Adult Swim و Hulu با توجه به این اخبار، مانع حضور رویلند و ادامه‌ همکاری او در سریال‌های ریک و مورتی و «مخالفان خورشیدی» شدند. رویلند همچنین استودیوی بازی خود، Squanch Games را به دلیل این رسوایی ترک کرد.

تا مارس ۲۰۲۳، اتهامات علیه رویلند به دلیل شواهد ناکافی کنار گذاشته شد و او این خبر را با اعلام این که قصد دارد برای بازسازی شهرت خود تلاش کند جشن گرفت. اما اتهامات جدیدی در پاییز ۲۰۲۳ مبنی بر ارتباط جنسی نامناسب رویلند با طرفداران زیر سن قانونی مطرح شد. از آن زمان تاکنون هیچ اخبار جدیدی در این رابطه منتشر نشده و رویلاند نیز اظهارنظر دیگری درباره این وضعیت نکرده است.

مطلب پیشنهادی
معرفی ۱۰ قاتل سریالی!
۱۰ سلاح برتر کالاف دیوتی موبایل
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • SHIT_USER_SJ
    SHIT_USER_SJ | 4 هفته قبل

    بعد عوض شدن تم سایت دیگه نمیتونم پروفایل بزارم
    اصلا پیداش نمیکنم

مطالب پیشنهادی