ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

نیل دراکمن: صحبت‌های من درباره بازی جدید ناتی داگ درست منعکس نشده است

بازی بعدی استودیو قرار نیست درک از بازی‌های ویدئویی را از نو تعریف کند

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۵ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۴:۱۸

چند روز پیش مصاحبه‌ای از نیل دراکمن (Neil Druckmann) منتشر شده بود که ادعا می‌کرد بازی بعدی استودیو ناتی داگ درک عمومی از بازی‌های ویدیویی را از نو تعریف کند.

این مصاحبه در سایت رسمی پلی استیشن منتشر شده بود، اما به نظر می‌رسد که سونی به اشتباه از او نقل قول کرده است و منظور او واقعا این نبود که در تلاش برای ارائه تعریفی دیگر از بازی‌های ویدئویی هستند. دراکمن اکنون بیانیه دیگری در توییتر پست و مصاحبه کامل خود را منتشر کرده است تا این سوتفاهم را برای طرفداران برطرف کند. 

در این مصاحبه، از دراکمن در مورد یک چشم انداز شخصی یا پروژه رویایی که در ذهن خودش دارد، سوال پرسیده شد. جوابی که سونی از رئیس ناتی داگ در مصاحبه منتشر کرده این است:

من مشتاق هستم که پس از موفقیت سریال The Last of Us، ببینم واکنش به این بازی جدید چگونه خواهد بود، زیرا می‌تواند درک عمومی از بازی‌های ویدیویی را از نو تعریف کند.

ناتی داگ

دراکمن اضافه می‌کند که در مصاحبه سونی متاسفانه برخی از کلمات، زمینه و منظور او از بین رفت و برداشتی اشتباه صورت گرفته بود. 

من نه تنها برای این بازی روی آن کار می‌کنیم هیجان زده هستم - و این بازی برای ما چیز کاملا تازه‌ای است - بلکه مشتاقم واکنش جهان به آن را نیز ببینم.

این استودیو در سال گذشته تایید کرد که چند بازی تکنفره در دست ساخت دارد که یکی از آن‌ها لست آو آس ۳ و دیگری آی‌پی جدید دراکمن است، با این وجود تاکنون از هر دو پروژه تقریبا هیچ جزئیاتی منتشر نشده. استودیو ناتی داگ هیچ وقت از ریسک کردن و استفاده از ایده‌های جدید ترس نداشته و دراکمن باور دارد که هنر مستلزم ریسک است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی