ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Armored Core
اخبار و گزارش‌ها

فرام سافتور احتمالا در آینده بازی Armored Core 7 را خواهد ساخت

هیدتاکا میازاکی قصد کنار گذاشتن سری را ندارد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۵ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۹:۴۲

هیدتاکا میازاکی، کارگردان Elden Ring، به تازگی گفته که «هیچ قصدی» برای کنار گذاشتن سری Armored Core ندارد و به طور ضمنی اشاره می‌کند که بازی هفتم در آینده ساخته خواهد شد.

همانطور که توسط Fandom Wire گزارش شده، میازاکی در این هفته در مورد آینده آرمورد کو با IGN Japan صحبت کرده است. او گفت این سری برای FromSoftware بسیار مهم است و «اراده قوی» برای ساخت بازی دیگری پس از موفقیت Armored Core 6 وجود دارد.

میازاکی گفت:

سری Armored Core برای فرام سافتور بسیار مهم است. ما اراده قوی برای [ساخت] ادامه‌ی آن در آینده داریم. به اعتقادم Armored Core 6 موفقیت آمیز بود. از سوی دیگر، همه چیز عالی نبود و هنوز جای پیشرفت وجود دارد. بنابراین، من قصد توقف در این زمینه را ندارم.

Armored Core

البته میازاکی اخیرا مشغول Elden Ring بوده چرا که DLC داستانی Shadow of the Erdtree به زودی منتشر می‌شود. پس از انتشار، ممکن است زمان بیشتری برای بازگشت به سری آرمورد کور داشته باشد.

میازاکی از زمان ساخت Armored Core: For Answer در سال ۲۰۰۸، در واقع هیچ بازی دیگری از سری را کارگردانی نکرده است. اما با توجه به حرف‌های او در این مصاحبه، به نظر می‌رسد که او شخصا علاقه به کارگردانی قسمت جدید دارد. باید منتظر آینده ماند و دید.

باید اشاره کرد که آمار فروش بازی در هفته ابتدایی عرضه بسیار خیره‌کننده بود و در ژاپن با فروش بیش از ۱۶۳۰۰۰ نسخه، در صدر جدول فروش قرار گرفت و به دومین عرضه بزرگ سری تبدیل شد.

مطلب پیشنهادی
بازی باید سخت باشه؟
بازی ها باید سخت باشن یا آسون؟ | ویجی کست
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی