ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

هنوز ایستراگ‌های زیادی از بازی Cyberpunk 2077 و ویچر ۳ کشف نشده‌اند

نایت سیتی همچنان رازهای زیادی را مخفی نگاه داشته است.

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۹:۳۹

یکی از اعضای استودیو سی دی پراجکت رد اعلام کرده است که هنوز ایستراگ و چیزهای زیادی در دو بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) و ویچر ۳ (The Witcher 3) کشف نشده‌اند. 

سایت GamesRadar به تازگی در رویداد Digital Dragons (برگزار شده در کشور لهستان) مصاحبه‌ای با ماریا مازور (Maria Mazur)، طراح مراحل بازی Cyberpunk 2077، داشته است. این توسعه دهنده اعلام کرد که ایستراگ‌های زیادی در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ قرار دارند و او منتظر است تا طرفداران همه آن‌ها را پیدا کنند. 

این ایستراگ‌ها بیشتر توسط طراحانی مثل ماریا مازور در بازی گنجانده می‌شوند. با توجه به اینکه سایبرپانک ۲۰۷۷ طراحان بسیار زیادی داشته است، رازها و ایستراگ‌های زیادی نیز در آن گنجانده شده‌ و تاکنون کشف نشده‌اند. با وجود اینکه مازور روی بازی ویچر ۳ کار نکرده بود، اما حدس می‌زند که هنوز تعداد قابل توجهی ایستراگ‌ از این بازی نیز پیدا نشده باشند. 

بازی Cyberpunk 2077

استودیو سی دی پراجکت رد در حال حاضر چندین پروژه مختلف در دست ساخت دارد و ماریا مازور روی Project Hadar کار می‌کند. Project Hadar یک ای‌پی جدید از این استودیو محسوب می‌شود و از طرف دیگر کار روی دنباله Cyberpunk 2077 نیز آغاز شده که در فاز اولیه توسعه قرار دارد. تمرکز اصلی این استودیو نسخه جدید ویچر است که طرفداران چشم انتظار رونمایی از آن هستند. 

برای اشنایی بیشتر با ایستراگ‌های سایبرپانک ۲۰۷۷ می‌توانید مقاله «ایستر اگ‌هایی در Cyberpunk 2077 که نباید از دست بدهید» را مطالعه کنید.

مطلب پیشنهادی
نه تنها یک ویچر، بلکه یک سوپرویچر!
۶ ویژگی خاص بدن گرالت
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی